Baharın Tazeliğini Cildinizde Hissedin

Baharın Tazeliğini Cildinizde Hissedin


Tarih:10.02.2015 Okunma :3778

Kışın yorgunluğunu üzerinden atan cildimiz baharın gelişiyle kendini yenileyerek daha canlı ve güzel bir görünümü hak ediyor. Fresh’n Soft’un kır çiçeklerinden esinlenerek hazırladığı papatya ve papatya özlü makyaj temizleme mendilleri her cilde uygun temizlik sağlıyor. Normal/karma ve kuru/hassas ciltlerde kullanılabilen taze papatya kokulu makyaj mendillerinin yaşlanmayı geciktirici özelliği ile cildiniz daha parlak görünüyor…        Vitamin desteği ile cildiniz hem temizleniyor hem besleniyor


        Fresh’n Soft makyaj temizleme mendili, E vitamini ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor. F vitamini ile kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, A vitaminiyle de yorgun cilt hücrelerini harekete geçirerek cildin dayanıklılığını artırıyor.

 

        Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri, etkili formülü ve petek dokulu yüzeyi sayesinde boyun ve gözbölgesini tek bir adımda temizleyerek, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.  Cilde su geçirmez veyauzun süre dayanan makyaj yapılmış olsa bile yüzü,gözleri ve dudakları nazikçe temizlerken, cildinizi makyaj kalıntılarından arındırıyor.

 

Ürün Fiyatı: 2,75 TL


Back To Top