Arzum Yeni Gelinlerin Evlerini Tamamlıyor

Arzum Yeni Gelinlerin Evlerini Tamamlıyor


Tarih:8.09.2015 Okunma :3324

Arzum, çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için #?GelininArzusuArzum hashtagi ile Instagram'da yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Bu kampanyayla her hafta çekilişle belirlenen 2 şanslı katılımcı, dilediği Arzum ürününü kazanma şansı yakalıyor. Katılım için mutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürünün ismi ile beraber yazarak #?GelininArzusuArzum hashtag'i ile Instagram'da paylaşmanız yeterli oluyor.Arzum, çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için#?GelininArzusuArzum hashtagi ile Instagram'da yepyeni bir kampanyayı hayatageçirdi. Bu kampanyayla her hafta çekilişle belirlenen 2şanslı katılımcı, dilediği Arzum ürününü kazanma şansı yakalıyor. Katılım içinmutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürününismi ile beraber yazarak #?GelininArzusuArzum hashtag'i ile Instagram'dapaylaşmanız yeterli oluyor.

Küçük ev aletlerisektörünün lider markası Arzum, çeyiz hazırlığında olan gelin adaylarıiçin Instagram'da yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. #?GelininArzusuArzumhashtagi ile devam kampanya kapsamında, her hafta çekilişle belirlenen 2 şanslıkatılımcı dilediği Arzum ürününü kazanma şansı yakalıyor. Katılım içinmutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürününismini de yazarak #?GelininArzusuArzum hashtag'i ile Instagram'da paylaşmanızyeterli oluyor.

Kampanya, yeni evkuran çiftler ve  çeyiz hazırlığındakigelin adaylarının yanı sıra yeni evli çiftlere ne hediye götürsem diyedüşünenlere de keyifli bir alternatif sunuyor. Arzum’un, pişirmeden, içecekhazırlamaya; temizlikten kişisel bakıma kadar 8 farklı kategoride 250’den fazlaküçük ev aleti seçeneği bulunuyor. Her gelinin arzusu Arzum'lar, birbirindenfarklı ürün seçenekleriyle sosyal medya hesaplarında sizleri bekliyor. Arzumürünlerini ve kampanyalarını takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları iseşöyle;

Arzum

 

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’de elektrikli ev aletlerisektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. Dünyanınpek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme vekızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım olmak üzere 6 ürünkategorisinde; 250’den fazla ürünü ile bulunuyor. Arzum’un uluslararasıoperasyonları Hong Kong’ta bulunan ofisi dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakınülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsıyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’,‘samimi’ ve ‘özenli’ ‘ güvenilir” olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum,kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmakta. TGIGlobal’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markasıarasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evdekullanılmaktadır. 

Back To Top