Ariş Pırlanta’dan Evlilik Koleksiyonu

Ariş Pırlanta’dan Evlilik Koleksiyonu


Tarih:4.10.2016 Okunma :3568

Ariş, hayatınızın en özel ‘evet’ini pırlanta ışıltısıyla taçlandırıyor.Sonsuz aşkla çarpan iki yüreğin mutlu birlikteliğine pırlantayla eşlik eden Ariş, evlenecek çiftler için birbirinden şık tasarımlar sunuyorBirbirini seven iki kişininmutluluğa imzasıdır evlilik… Mücevher ise evliliğe atılan ilk adımınvazgeçilmez ışıltısı. Ariş Pırlanta yaşam boyu mutluluğa atılan adımlarınızapırlanta ışıltısı katıyor. İster klasikten vazgeçmeyenlere ister trendlerinsıkı takipçilerine, gelinlerin güzelliğini süsleyecek sayısız seçenek sunuyor.Tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta 2016 Evlilik Koleksiyonu ileevlenecek çiftlere mücevher keyfini yaşamayı vaat ediyor. Pırlantaların,incilerin ve diğer değerli taşların kullanıldığı şık tasarımlarla en güzelanlarınızı taçlandırıyor.

Ariş Pırlanta, EvlilikKoleksiyonu’nda klasik çizgilerle, son dönem trendlerini ustalıkla buluşturdu.Ariş Pırlanta’nın zengin evlilik koleksiyonunda tektaşlardan tamturlara,alyanslardan aksesuarlara, taçlardan setlere pek çok seçenek bulunuyor.

Çeşitli fiyat aralıklarındabirbirinden şık evliliksetleri için Ariş Pırlanta mağazalarını ve, www.arispirlanta.com alışveriş sitesiniziyaret edebilirsiniz.

Ariş’intüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) twitter(ArisPirlanta) instagram (aris_pirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.
Back To Top