Alyansta Moda Devrimi

Alyansta Moda Devrimi


Tarih:14.01.2015 Okunma :4808

KOMBİNLERE ÇELİK IŞILTISI GELİYORTek yastıkta kocanır ama tek yüzükle ömür geçmez… Alyans modası “Lovering”le başlıyor…Mutlu beraberlikler “aşk halkalarıyla” taçlanır… Özellikle kadınların hayatlarındaki en anlamlı takıları olan alyanslar ve nişan yüzüklerinde “çelik devrimi” yaşanıyor şu sıralar… Şıklığına dikkat eden hanımların modada en büyük sorunlarından biri de pahalı alyanslarına uygun kıyafetleri bulamamak olmuştur. Ama “çelik devrimi” artık yüzüğe göre kıyafet değil, kıyafete göre yüzük kullanma dönemini başlattı. 2009’dan beri takı ve aksesuar sektöründe hizmet veren “Lovering” 350 satış noktasında altın ve gümüşe sağlıklı bir alternatif sunuyor.ÇELİKLE GELEN SAĞLIK      

 

Ürünlerinin tamamında 316L steril çelik kullanan ve hiçbir ürününde nikel kullanmayan“Lovering” markasının yaratıcısı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kaya, “Özellikle yüzüklerimizde kullandığımız çelik insan vücuduna hiçbir şekilde alerji ve zarar vermediği gibi sıradan takılar gibi kanserojen maddeler de içermez”diyor.

 

Günlük hayatının koşturmasında çalışan insanların yüzük kullanamamaktan şikâyetçi olmasının başlıca nedenlerinden biri de pahalı takıların zarar görme riski.Takı dünyasının en sağlam metallerinden biri olan çelikte böyle bir risk bulunmuyor. Çelik günlük hayatta karşımıza çıkabilecek su, toz ve iklim koşullarına karşı ilk günkü gibi sapasağlam dururken sağlığınıza da hiçbir zarar vermiyor.

 

MODADA ÇELİK DEVRİMİ

 

Hayatlarını birleştirecek çiftlere “Bir yastıkta kocayın” denir. Ama alyanslar yastık değildir ve bir alyansla koskoca bir evlilik geçmeyeceğini savunan “Lovering”artık alyansa göre kıyafet değil, kıyafete göre alyans dönemini başlatmayı hedefliyor.

 

Lovering Kuyumculuk aşk halkalarının yıllara meydan okumasıyla birlikte modanın da bir parçasını olmasını hedefliyor. Lovering kuyumculuk yönetim kurulu başkanı Erdal Kaya, “Birden fazla alyansa sahip olup her kıyafetinize göre uygun alyans kullanmak mümkün. Hanımların ışıltılı ve parlak yüzükleriyle gündelik kıyafetlerini kombinlemekte zorlandığını biliyoruz. Lovering’in sayısız modeliyle alyansın da modaya dâhil ediyor” dedi.


Alyans Modelleri


 www.lovering.com.tr

Back To Top