Alyans Ta Moda Devrimi Kombinlere Çelik Işıltısı Geliyor

Alyans Ta Moda Devrimi Kombinlere Çelik Işıltısı Geliyor


Tarih:28.05.2015 Okunma :3908

Tek yastıkta kocanır ama tek yüzükle ömür geçmez… Alyans modası “Lovering”le başlıyor…KOMBİNLERE ÇELİKIŞILTISI GELİYOR

 

Tekyastıkta kocanır ama tek yüzükle ömür geçmez… Alyans modası “Lovering”lebaşlıyor…

 

Mutluberaberlikler “aşk halkalarıyla” taçlanır… Özellikle kadınların hayatlarındakien anlamlı takıları olan alyanslar ve nişan yüzüklerinde “çelik devrimi”yaşanıyor şu sıralar…

 

Şıklığınadikkat eden hanımların modada en büyük sorunlarından biri de pahalıalyanslarına uygun kıyafetleri bulamamak olmuştur. Ama “çelik devrimi” artıkyüzüğe göre kıyafet değil, kıyafete göre yüzük kullanma dönemini başlattı.

 

2009’danberi takı ve aksesuar sektöründe hizmet veren “Lovering” 350 satış noktasındaaltın ve gümüşe sağlıklı bir alternatif sunuyor.

 

ÇELİKLE GELEN SAĞLIK

 

Ürünlerinintamamında 316L steril çelik kullanan ve hiçbir ürününde nikel kullanmayan“Lovering” markasının yaratıcısı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kaya, “Özellikleyüzüklerimizde kullandığımız çelik insan vücuduna hiçbir şekilde alerji ve zararvermediği gibi sıradan takılar gibi kanserojen maddeler de içermez” diyor.

 

Günlükhayatının koşturmasında çalışan insanların yüzük kullanamamaktan şikâyetçiolmasının başlıca nedenlerinden biri de pahalı takıların zarar görme riski.Takı dünyasının en sağlam metallerinden biri olan çelikte böyle bir riskbulunmuyor. Çelik günlük hayatta karşımıza çıkabilecek su, toz ve iklimkoşullarına karşı ilk günkü gibi sapasağlam dururken sağlığınıza da hiçbirzarar vermiyor.

 

MODADA ÇELİK DEVRİMİ

 

Hayatlarınıbirleştirecek çiftlere “Bir yastıkta kocayın” denir. Ama alyanslar yastıkdeğildir ve bir alyansla koskoca bir evlilik geçmeyeceğini savunan “Lovering”artık alyansa göre kıyafet değil, kıyafete göre alyans dönemini başlatmayıhedefliyor.

 

LoveringKuyumculuk aşk halkalarının yıllara meydan okumasıyla birlikte modanın da birparçasını olmasını hedefliyor. Lovering kuyumculuk yönetim kurulu başkanı ErdalKaya, “Birden fazla alyansa sahip olup her kıyafetinize göre uygun alyanskullanmak mümkün. Hanımların ışıltılı ve parlak yüzükleriyle gündelikkıyafetlerini kombinlemekte zorlandığını biliyoruz. Lovering’in sayısızmodeliyle alyansın da modaya dâhil ediyor” dedi.

 www.lovering.com.tr

 


Tüm Alyans Modellerimizi İnceleyin

Back To Top