Abdullah Kiğılı İle Şıklığı Yakalayın!

Abdullah Kiğılı İle Şıklığı Yakalayın!


Tarih:7.08.2014 Okunma :6399

Centilmen ve tarz sahibi erkeklerin markası Abdullah Kiğılı, giyimine önem veren erkeklere ürünleriyle zarif bir şıklık sunuyor. Usta ellerde her bir detayı düşünülerek tasarlanan takım elbiseler, Abdullah Kiğılı erkeğine asil bir duruş kazandırıyor.Erkek giyimin iddialı markası Abdullah Kiğılı, ürünleriyle kendi modasını yaratan erkeklere sesleniyor.Marka, özel tasarımlarıyla Abdullah Kiğılı erkeğine tarifsiz şıklık sağlarken,asaleti takım elbiselerine de taşıyor.

 

Takım elbiselerde yüzde 100 yün kumaşlardan hazırlanmış özel bir koleksiyona sahip olan Abdullah Kiğılı, modern-maskülen desenlerde hazırlanmış takım elbise koleksiyonuyla kendini kanıtlayarak giyimine özen gösteren erkeklerin tercihi oluyor.

 

Takım elbiselerin şıklığını, bu sezon ekose, çizgili ve düz kumaşlarda tek ve çift yırtmaçlı yeleklerle de destekleyen Abdullah Kiğılı’da bu sezon siyah ve laciverte ek olarak özellikle soft ve birden fazla renk kullanıldı. Şehir şıklığını düz modellerde arayan erkekler için de farklı renklerde çalışılan Abdullah Kiğılı takım elbiseler, siyah,lacivert, füme ve gri tonlarının yanı sıra, kahve ve petrol tonlarıyla da erkeklerin beğenisine sunuluyor.

 

Tüm beden tiplerine uygun olarak hazırlanan koleksiyonda asaletinizi yansıtabileceğiniz takım elbiseler Abdullah Kiğılı mağazalarında.

 

Back To Top