5 Yıldızlı Lüksü Tatil Köyü Rahatlığında Yaşayın Jiva Beach Resort Otel

5 Yıldızlı Lüksü Tatil Köyü Rahatlığında Yaşayın Jiva Beach Resort Otel


Tarih:4.07.2015 Okunma :4613

4 bin metrekarelik doğal göl ve yemyeşil özel bir bahçe içinde Fethiye Çalışlar mevkiinin tek 5 yıldızlı oteli olan Jiva Beach Resort, kendine özel havuzlu odaları, dünya mutfağının doyumsuz lezzetleri, enfes manzarası, geniş havuzları ve içerisinde bulunan doğal göl ile dikkat çekiyor.Sessiz ve dingin bir tatil isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan ve özgün mimarisi ile Fethiye’nin en beğenilen otelleri arasında yer alan Jiva Beach Resort Otel, misafirlerine 5 yıldız lüksünü tatil köyü rahatlığında sunuyor. Denize sıfır konumlanan otel, balayı, sörf, SPA deneyimi ve beach partilerle konuklarını memnun etmek için tam kadro bekliyor.

 

5 bin metrekarelik doğal göl ve yemyeşil özel bir bahçe içinde Fethiye Çalışlar çalış mevkiinin tek 5 yıldızlı oteli olan Jiva Beach Resort, sizi doğayla iç içe konumu ve tüm sıcaklığıyla karşılıyor. Deneyimli ve güler yüzlü personeli, büyüleyici atmosferi ve Akdeniz’in eşsiz maviliği ile konuklarını ağırlayan otel, Akdeniz’in kalbinde tüm doğallığı ve sadeliği ile konuklarına eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Türkiye’deki en çok havuzlu odaya sahip otellerden biri olan Jiva Beach Resort, 367 odası, masmavi manzarası ve exclusive hizmet anlayışıyla Akdeniz'in gözbebeği Fethiye merkezine 5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Jiva Resort Beach

Jiva Resort Beach

Jiva Resort Beach

Jiva Resort Beach
Back To Top