İnci Kolye İnci Yüzük 299 Tl - Doran İnci

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  İnci Kolye İnci Yüzük 299 Tl - Doran İnci Hakkında
  Kurulduğu 1997 yılından bugüne, kuyumculuk sektöründe ‘’DORAN KUYUMCULUK’’ olarak hizmet veren firmamız; 2011 yılı ile birlikte kurumsallaşarak incili set üretimine başlamıştır. Yeni tasarımlarını ‘’DORAN İNCİ’’ olarak sunan firmamızın temel felsefesi: ‘’ KALİTE, GÜVEN ve GÜNCELLİK’’ olarak belirlenmiştir.

  DORAN İNCİ; müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul ederek sektörde güvenilir, kalıcı ve güncel bir marka olmayı hedeflemektedir.

  İnciyi takıya dönüştürmek bir sanattır. Gümüş-bronz alaşımı antik broş ile incinin buluşmasında, tasarımdan üretime kadar tüm evrelerde; sanatçı hassasiyeti, alın teri ve göz nuru sergilenmektedir. Günümüz takı trendine uygun, özgün tasarımlarımızda; iriliği, yuvarlaklığı ve sedefi itibariyle en değerli incileri; siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tasarımlarımızda kullandığımız tüm broş ve inciler DORAN İNCİ güvencesi altındadır.

  Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da; özgün ve estetik tasarımlarımızda, kalitemizden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olamaya çalışacağız…

  Saygılarımızla…


  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  Kuyumcukent Atölye Bloğu Zemin Kat 10. Sokak  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.  Etiket :  Back To Top