Hilton İstanbul Bakırköy

Fiyat Aralığı
sorunuz
GelinDamat.com
% 5 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Deniz

Mekan Tipi : Açık ve kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 750 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 300 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 900 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Hilton İstanbul Bakırköy Hakkında

HILTON ISTANBUL BAKIRKÖY

Unutulmaz bir Hilton düğünü..

Deniz manzarası eşliğinde açık ve kapalı mekân seçenekleriyle Hilton İstanbul Bakırköy, sizi konuklarınızla birlikte mükemmel hizmet kalitesinin keyfini yaşamaya davet ediyor. Evliliğe ilk adımınızı attığınız söz, nişan, kına gecesi ya da düğününüz… Hayallerinizdeki organizasyonu Hilton profesyonellerinin dokunuşuyla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hayaliniz görkemli, ihtişamlı bir düğün mü, zarif detayların eşlik ettiği sade bir evlilik töreni ya da nikah kokteyl’I mi? Dilerseniz 1.215 metrekare, kolonsuz, yüksek tavanlı, 750 kişi kapasiteli balo salonunda kendinizi şımartmak elinizde. Davetli sayınıza göre iki eşit parçaya da bölünebilen balo salonunun aynı katta açık alana erişimi olması da misafirlerinize sunulan konfor olarak öne çıkıyor.

Otelin en üst katında konumlanan, her cepheden deniz manzarasının hakim olduğu, özel terası bulunan Marmara Balo Salonu da 200 kişiye kadar olan davetleriniz için sizi bekliyor.

Hayaliniz yaz gelini olmak mı? O zaman sizi, davetinizi havuz ve keyifli bir bahcenin bütünleştiği bir noktada yapmaya davet ediyoruz.

Size sunulan menü seceneklerinden dilediğinizi seçebilir, dünyanın dört bir tarafındaki şık masalara mutfak sanatını taşıyan şeflerimizin dokunuşuyla, davetinizi gastromomik bir yolculuğa çevirebilirsiniz.

Davetinizi öncesi ya da sonrası bedeni, zihninizi zinde tutan terapilerle yenilenmek ya da gelin hamamı ritüeli ile geleneklerinizi canlı tutmak isterseniz Hilton İstanbul Bakırköy’ün 2000 metrekarelik SPA alanı tam size göre…

 

DÜĞÜN PAKETİ

*Düğün menüsü tadımı

 

*Düğün yemeği öncesi açılış kokteyli

 

*Seremoni Pastası

 

*Balayı suit’inde 1 gece konaklama

 

*Makri Restaurant’ta ya da balayı odanızda kahvaltı

 

*2 ayrı hazırlık odası


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Sakızağacı, Kennedy Cd. No:103Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top