Grand Star Hotel Taksim

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Grand Star Hotel Taksim Hakkında
  GRAND STAR HOTEL TAKSİM
  İstanbul'un merkezinde tam kalbinin orta yerinde Taksim sıraselvilerde bulunan, Grand Star hotel, çiftlerin heyecanla beklediği düğün gününü boğaz manzaralı eşsiz ve destansı bir şölene çeviriyor. Profesyönel uzman kadromuz ile tüm isteklerinize ve taleplerinize tam anlamı ile hizmet vererek sizi düğün teleşından kurtarıyoruz. Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan Mekanımız ,sıradışı menülerden müzik organizasyonuna,çevre düzenlemesinden masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede karşılıyor. her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile sizleri bu lezzet keşfine davet ediyoruz...
  Misafirlerinizi tam anlamı ile menün etmek mutlu olmak için ilk adımı attığınız gecenizde mutluluğunuza bir mutlulukta biz eklemek istiyoruz..
  Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ,Kokteylli DAVETLER,GALA GECELERİ,ŞİRKET TOPLANTILARI…
  Ayrıca düğün gecesi; evlenecek çift için otelimizde boğaz manzaralı superior odamızda konaklama, şampanya, odaya kahvaltı servisi, otelimizin ikramıdır.

  KAPASİTE
  Oturmalı (ziyafet) düzeninde 340 kişi, Kokteyl organizasyonlarında 800 kişi (TALEPLERE GÖRE DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR), Konferans düzeninde 110 kişi olmak üzere 4 AYRI SALON’da siz sayın misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  Sıra selviler cad. no:45-1 Taksim  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.  Etiket :  Back To Top