Esim Gelinlik

Fiyat Aralığı
1000 - 1500 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Pazar Günü : Açık

Ek Özellikler :
  • Haute couture
  • Kredi Kartı
  • Özel Dikim


Esim Gelinlik Hakkında

   1997 ‘de küçük bir dikiş atölyesinde gelinlik sektöründe hizmet vermeye başlayan ESİM GELİNLİK;  17 yılı aşkın bir süredir kalitesinden ödün vermeyerek işini en iyi şekilde yapıyor olmanın onurunu yaşamaktadır.
        Eğer gelinliğinizi konfeksiyon bir mağazadan değil de özel dikim yapan bir gelinlik dikimevinden alacaksanız, bu dikimevinin  tecrübesi sizin için oldukça önemli olmalıdır. İşte tam bu noktadaEsim Gelinlik sizin kafanızdaki modeli tam olarak dikebilecek tecrübesi ile her zaman sizin yanınızda olacaktır. Günümüzde gelinlik, kınalık ve nişan özel tasarımlarıyla kendine has özel modellerin dikimiyle sektöründe yenilikçi, çalışkan, disiplinli, sistemli ve tecrübeli teknik kadrosu ve satış danışmanları ile gelinlik sektöründe adından sıkça bahsedilen önemli bir yere sahip olmaktadır.
         Daima daha iyisini hedef edinen ESİM GELİNLİK müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Bundan dolayı gün geçtikçe kendini geliştirerek büyüyen ESİM GELİNLİK bütün gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmekten büyük mutluluk duymaktadır. Unutmayın ki kaliteyi en uygun şartlarda bulacağınız tek adres ESİM GELİNLİK olacaktır.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
HatayHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top