Evlilik Asistanı

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Evlilik Asistanı Hakkında

  Siz hayal kurun Evlilik Asistanı gerçekleştirsin..

  Evlilik Hazırlıklarınızın yükünü hafifletmek ve sizi misafir yapmak adına bir görev üstleniyoruz..

  Evlilik Asistanı olarak, evlilik hazırlığı yapan çiftlere gelinlik provasından, davetiyeye , düğün mekan&menü seçiminden, düğün organizasyonuna kadar tüm ihtiyaçlarını kapsayan komple bir evlilik hazırlığı danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

  Günümüzün yoğun çalışma şartlarında koşuşturan vakti kısıtlı olan çiftler düğün için mekana karar vermek, davetiye, gelinlik, eşya seçmek gibi bir çok detaya zaman ayıramamakta ve bu durumda tatlı hazırlık heyecanları strese dönüşmekte.. Tam bu esnada bizler devreye giriyor bu yükü hafifletip yardımcıları olarak evlilik hazırlıklarının tümünü devredecekleri Evlilik Asistanları oluyoruz ve çiftleri kendi düğünlerinin misafiri yapmak adına bir görev üstleniyoruz.

  Evlilik Asistanı; evlilik hazırlıkları bütçe danışmanlığı, en seçkin markalardan oluşan evlilik hazırlıkları planı ve uygulamasını kapsayan komple bir evlilik hazırlığı danışmanlığıdır.

  HİZMETLER

  -Evlilik Hazırlıkları Bütçe Danışmanlığı; Evlilik hazırlıkları ihtiyaçlarınız ve hayallerinizi birleştiren en uygun bütçenin belirlenmesi.

  -Evlilik Hazırlıkları Asistanlığı; Bütçenize uygun en seçkin markalardan oluşan evlilik hazırlıkları planının hazırlanıp, uygulanması.

  -Düğün& Event Asistanlığı; Düğün ve kına, bekarlığa veda partisi gibi özel eventlerin her çifte özel konseptte kreatif bir ekip tarafından tasarlanıp, uygulanması.


  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  KÖYBAŞI CAD. ÇELEBİDERE SOK.NO.21 D.3 YENİKÖY  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.  Etiket :  Back To Top