Diva Sposa

Fiyat Aralığı
1000 - 1500 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Pazar Günü : Açık

Ek Özellikler :
  • Haute couture
  • Kredi Kartı
  • Özel Dikim
  • Online Satış


Diva Sposa Hakkında
İnci BENTÜRK tarafından 1999 yılında İZMİR Alsancak’da  gelinlik ve abiye de demetrios - pronovias tasarımlarıyla  her geçen gün hızlı bir ilerleme kaydedip vizyonunu  genişleterek ve en iyi hizmet ilkesine sahip olmuştur.
 
Bugüne kadar kendine özgü tasarımlarıyla farklılığını göstermiş ve kişiye özgü çalışmalarıyla gelinliklerin büyüsünü ve ihtişamını ortaya çıkarmıştır.
 
İlk hedefimiz müşterinin memnuniyeti ve tabi ki mutluluğudur. Özel tasarım gelinlik ve nişanlıklar, özel tasarım türbanlı gelinlik ve nişanlıklar ve hatta özel tasarım abiyelerle müşterilerimizin her türlü isteklerini profesyonel kadromuz ve üstün kalitemizle rahatlıkla karşılamaktayız. Bizler yakından takip ettiğimiz son tredlerin yanı  sıra müşterilerimizin özel kriterlerini ve vücut anatomilerini de göz önünde bulundurarak, arzuladıkları gelinliklere kavuşmalarını sağlıyoruz.
 
Firmamız her türlü modeli ürettiği gibi her bütçeye göre de modeller üretmektedir. Her tarza hitap edebilen farklı modellerimizden özellikle türbanlı müşterilerimiz için tasarlanan ürünleri görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.
 
DİVA SPOSA olarak  siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bıkmadan usanmadan  mutluluğunuzu büyütmeye hergün daha büyük çalışma azmiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz....

KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Akdeniz Mah.Cumhuriyet Bulv.No.64/A Konak / İzmirHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top