Davetiyede 2015 Trendleri Ayşegül Evleniyor'da...
Davetiyede 2015 Trendleri Ayşegül Evleniyor'da...

Ayşegül Evleniyor size 2015’in en yeni trend davetiyelerini sunuyor. Size ö...


Devamını Oku

Düğün Davetiyesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevdiğiniz kişi ve sizin için en eşsiz ve özel olan günlerden biri düğün gününüzdür. Bugün içerisinde olan her şeyin eksiksiz ve kusursuz bir düzende olması ise size ve eşinize kendinizi iyi hissettirecektir. Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda ‘’keşke’’ dememek için en güzel şekilde hazırlanmakta ve detaylara dikkat etmekte fayda var. Tüm bunların başında ise düğün davetiyesi seçimi yer alıyor. Davetlileri bu mutlu gününüzde yanınızda görmek için onlara bir düğün davetiyesi göndermeniz gerekiyor. Öncelikli olarak bütçenizi ayarlamanızda fayda olacaktır. Buna göre düğün davetiyesi yaptıracağınız yere bir fiyat aralığı verebilir ve seçeneklerinizi daha net biçimde görebilirsiniz.

Davetiyede Püf Nokta

Davetiyenizin farklı ve sıra dışı olmasını istiyorsanız size bir tavsiyemiz var. Düğün davetiyesi üzerine size ait simgeler yerleştirebilirsiniz. Bu, mutlu olduğunuz bir günün fotoğrafı, ikinizin minik bir çizimi veya sizi simgeleyen birkaç şekil olabilir.

Aslında burada çıkacak her fikir size ait. Düğününüzdeki her detayda sizden bir parça olsun istiyorsanız, organizasyon sırasında biraz emek harcamanız gerekirse içinize sinecek davetiyeyi bulana kadar her yeri gezmeniz gerekiyor.

Hayalinizdeki düğünden asla vazgeçmeyin. ‘’Bu da eksik kalsın, ne yapalım?’’ diye düşünmeyin ve sıkı bir araştırmaya girerek her şeyi istediğiniz düzene sokabileceğinize emin olun.

Düğününüz Sizin Tarzınızı Yansıtsın

Düğünler genel olarak bir gelin bir damat ve bir dolu sevilen insandan oluşsa da onu keyifli yapan düğün esnasındaki eğlence, dizayn ve kahkaha dolu anların yaşanmasıdır.

Düğününüzün klişeleşmiş düğünlerden farklı olmasını istiyorsanız orijinal fikirlerinizi o günden de eksik etmeyin. Bir fotoğraf köşesi oluşturun ve beraber çekilmiş olduğunuz en çılgın fotoğrafları oraya iliştirin mesela. Ya da belirli bir saatten sonra karaoke yapmaya başlayın ve tüm davetlilerin ayağa kalkarak size eşlik etmesini sağlayın. Unutmayın! O günü en özel şekilde yaşamak sizin hakkınız.


Şehrinizdeki Davetiye Firmaları


Back To Top