Crowne Plaza Istanbul Oryapark

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Bahçe

Mekan Tipi : Açık ve kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 400 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 600 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 700 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Crowne Plaza Istanbul Oryapark Hakkında

Asya yakasının en yeni oteli Intercontinental Hotels üyesi Crowne Plaza Oryapark, görkemli balo salonu ve kır alanıyla unutulmaz, şahane İstanbul düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Avantajlı konumu sayesinde, hava limanı ve köprülerin merkezinde olmasıyla kendinizi, hem şehrin merkezinde, hem de kır alanı ve kent ormanı manzaralı odalarıyla doğada hissedebileceksiniz.

Crowne Plaza Oryapark’ın Paşabahçe Balo Salonu, 400 kişi kapasiteli ve 6.3 metrelik yüksek tavana sahip. 530 m2'lik görkemli salon, farklı dekorasyonu ve girişinde yer alan merdiven ve kış bahçesiyle dikkat çekiyor. İhtişam ve zarafetin eşsiz uyumuyla tasarlanan balo salonu, her detayın eksiksiz ve özenle düşünüldüğü, masal gibi düğünlerin vazgeçilmez mekanı oluyor.

Hayatınızın en önemli anını ölümsüzleştirmek için her ayrıntıyı düşünen Crowne Plaza Oryapark , balo salonunun yanı sıra 200 kişiye kadar olan daha küçük davet gruplarınız için kır alanıyla, şehrin içinde kır düğünü yapma imkanı da sunmakta.

Deneyimli şefleri ve profesyonel ekibinin, bu özel gün için hazırladığı eşsiz menüleri ve benzersiz lezzetlerini seçebilir ve konuklarınızla birlikte mükemmel hizmet kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Inkilap Mah. Küçüksu csd.No:58 Ümraniye ISTANBULHarita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top