Carr Photography

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 20 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Açık Hava Çekimi
  • Stüdyo Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık
  • Davetli Çekimi


Carr Photography Hakkında

 

Carr Fotoğrafçılık eşsiz beceri setleri var, her ikisi de bir karı koca ekip.

Annelik, bebekler, çocuklar, Lifestyle, Düğün fotoğrafçılığı, Grafik Tasarımcı ve resimde uzmanlaşmış bulunuyor.

 

Hayatı zamansız itiraz ve iddiasız eşsiz görüntülerini oluşturarak, kaprisli ve klasik tarzı dokunuşları ile yan yana, modern bir organik ortamda, içinde yakalanır.

 

O onun en iyi arkadaşı ve hayatının Robert aşkı evli. Ailesi ona dünya demektir. Hayatının ve ailesi için minnettar. O birkaç yıldır serbest grafik tasarım çalıştı. O iki güzel erkek vardı sonra o bu değerli anları yakalamak için ne kadar sevdiğini fark ve nihayet bir fotoğrafçı olmak için bir kariyer değişikliği karar verdi. Neli 2002 yılında Grafik Tasarım lisans derecesi ile Güzel Sanatlar Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun oldu. Biz de Düğün fotoğrafçılığı, Nişan ve Spor Fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış bir karı koca takım. Kocası Robert kapsayan ve mevsim son 12 yıldır Oakland Raiders çekim olmuştur.

 

Oakland Raiders oyunlara ek olarak, o da NFL Pro Bowl ve NFL Taslak kapsar. Yüksek kaliteli görüntü oluşturmak ve bu onun için paha biçilemez paylaşmak için güçlü olmak. O elinde bir kamera var dünyada başka hiçbir şeyin önemi gibi görünüyor. O gibi olur her anı yakalama seviyor. O kamera unutun ve sadece kendiniz olmanızı sağlayan eğlenceli bir yaklaşım rahat. Seninkini yakalama hakkında tutkulu! Fotoğraf bize insanlar dürüst duygu ve güzellik dolu anları yakalamak için muhteşem ışık, farklı açılar ve yaratıcı bileşimini kullanarak bağlantı sağlar. Onlar beslemek güzel görüntüleri ile müşterilerimize sunmak için bizim ilk önceliğimizdir.

 

Biz kesinlikle fotoğraflama düğün ve aile portreleri seviyorum ve iyi bir zaman var ve fotoğraflandı rahat hissediyorum bizim için aynı derecede önemlidir. Sacramento / Roseville alan fotoğraf oturumları herhangi portre için enfes bir ortam sunmak ve biz istekli yere seyahat etmek! Biz! Senin fotoğraf ihtiyaçları hakkında daha fazla sizinle sohbet etmek isterdim bize çekinmeyin ve sizinle konuşmak için sabırsızlanıyoruz.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
1501 Secret Ravine Parkway 321 Roseville,Ca 95661Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top