Byotell Düğün

Fiyat Aralığı
100
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Şehir

Mekan Tipi : Açık ve kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi : 50
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 500 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 500 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 600 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Byotell Düğün Hakkında
Byotell Düğünler

Byotell İstanbul profesyonel düğün uzmanları Anadolu yakasında hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için sizi bekliyor. Mutluluğa ilk adımı muhteşem bir düğün töreniyle atın.

Byotell’in düğün uzmanları profesyonel bakış açıları ile tüm detayları düşünerek sizlere destek olacaklardır. Geleneksel düğünlerden modern düğünlere uzanan geniş bir yelpaze seçeneğiniz var. Uzmanlarımız düğün mekanına göre menü seçimi, konsept ve süsleme önerileri ve çok daha fazlası için çalışıyorlar.

Düğün bütçeniz, masa düzenleriniz, çiçekleriniz, fotoğraflarınız, müzikleriniz, profesyonel ekibimiz tarafından organize edilir ve bu büyük gün akıllarda güzel anılarla yaşanır.

Byotell Düğün Mekanları

Doğal ışıklarla aydınlatılan Byotell Peridot balo salonu seperatörlerle üçe bölünebilir ve bir bütün olarak açıldığında 550 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Son teknoloji ses ve ışık sistemleri ve şık atmosferi ile düğünlerinize ev sahiliği yapıyor.

Byotell Bahçe'de Düğün

Yaz düğünlerininin vazgeçilmezi bahçe düğünleri. Geniş sahne, açık hava ve şık bir mekanda evet demek isteyenler için 550 kişiye kadar size unutulmaz bir düğün vadediyor.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
saniye ermutlu sk 3 kozyatağı 34742Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top