Bülent ULUÇAY

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 25 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Açık Hava Çekimi
  • Stüdyo Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık


Bülent ULUÇAY Hakkında
 

Fotoğraf Sanatcısı Bülent ULUÇAY, 1968 yılında dogdu. 1978 yılında karanlık odada abisine yardım ederken fotoğraf sanatının büyüsüne kapıldı. Mesleki kariyerine 1980 yılında Stüdyo fotoğrafçılığı yaparak başladı. İstanbul Teknik ve Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesini bitirdi. Değerli birçok öğretim üyesinin asistanlığını yaparak fotoğrafçılık üzerine akademik dersler aldı. 2003 Yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde ilk fotoğraf sergisini açtı. Saba Tümer ile Uğur Dündar'ın Ana Haber stüdyosunun Dekor fotoğrafları gibi birçok başarılı projeye imza attı.

Hülya Avşar Show, BBG Evi, Yabancı Gelin, Rumeli TV, Saba Tümer'le Bu Gece gibi birçok televizyon proğramına ''Konuk Fotoğrafcı'' olarak katıldı. Ayrıca birçok dergide röportajları yayınlandı. Tekstil ve Moda firmalarına yapmış olduğu katalog çekimleri Backstage olarak Fashinone TV'de yayınlandı. Ahu Aysal, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman gibi birçok ünlüye çektiği portre fotoğraflar dergilerin Kapak fotoğrafı oldu.

Yaratıcı Etkinlikler derneği YEPUD'un ve Profesyonel Tanıtım Fotoğrafçıları Derneği P.T.F.D.'nin üyesidir. Yurt içinde ve Yurt dışında reklam-tanitim-moda-portre-düğün ve benzeri birçok alanda belgesel tarzda fotograf ve kamera çekimlerine devam etmektedir. İso 9001 kalite Belgesi ile Kurumsal ve Şahıs firmalarının ihtiyaç duyduğu alanlarda organizasyon ve ajans hizmetleri vermektedir.

Evli ve 3 Çocuk babasıdır.


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Ahi Evran Caddesi, Rentaş İş Merkezi No: 104 MaslakHarita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top