Fuar Ada Gazinosu

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Göl

Mekan Tipi : Açık ve kapalı alan düğünler

Otopark Kapasitesi : 650
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 400 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 400 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 400 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Fuar Ada Gazinosu Hakkında

Hayatınızın en güzel anlarını, hayatınızın aşkıyla yollarınızı birleştirdiğiniz o mutlu akşamı, klasik bir düğünden öte bir peri masalına dönüştürmek, görkemli ve dillere destan bir düğünle evlenmek isterseniz, Ada Gazinosu İzmir’in en güzel düğün salonunu sizin için hazırlıyor!
Gösterişli ve son moda dekorları, en son teknoloji görüntü, ışık ve sistemleri ile ihtişamlı bir düğün için İzmir düğün salonları arasında uzun uzun düşünmenize lüzum bırakmadan, her şeyiyle mükemmel bir düğün garantisini sizlere vererek ilk tercihiniz olacak olan Ada Gazinosu, harika atmosferi ile de İzmir düğün mekânları arasında fark yaratıyor.

Birbirinden nadide ağaçlarla çevrili alan içerisindeki göl kenarında bulunan Ada Gazinosu, şık dekoru, görsel ayrıntıları ile unutulmayacak düğünlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kaliteli ikramları, deneyimli kadrosu ile kusursuz bir düğün için İzmir’in en güzel düğün salonu olan Ada Gazinosu düğün salonunda, yemekli düğün ve yemeksiz düğün seçenekleri sunuluyor. Ayrıca geniş kapasiteli otoparkı ile misafirlerinize rahat ve güvenli park olanağı tanıyor.

İzmir düğün salonu fiyatları göz önüne alındığında tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunup yeni evlenecek çiftlere kolaylık sağlayan Ada Gazinosu, yıllarca konuşulacak güzellikte bir düğüne ev sahipliği yapmanız için sizleri bekliyor!


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top