Active Prodüksiyon

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Active Prodüksiyon Hakkında
  ACTİVEPRO GÖRSEL İLETİŞİM, genç yaşına rağmen büyük tecrübeye sahip bir görsel iletişim şirketidir
  Kurulduğu günden bu yana, fotoğraf sektörünü tek çatı altında butik bir anlayışla yaratıcılığı en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir.
  ACTİVEPRO GÖRSEL İLETİŞİM’DE herkes yaptığı işten büyük keyif alarak ortak bir takım ruhuyla, müşterilerine farklı bakış açıları ışığında yol gösterip, sürekli esnek ve katma değer sağlayan çözümler sunmak için çalışır.
  GÖRSEL İLETİŞİM tanımına karşılık gelen tüm departmanları, son sistem cihazları ve her biri alanında profesyonellerden oluşan kadrosu ile ACTİVEPRO GÖRSEL İLETİŞİM tüm deneyimini hizmet verdiği markalara ve sizlere vermektedir.
  Toplumsal konulara duyarlı, sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktan kaçınmayan imkanları dahilinde ACTİVEPRO GÖRSEL İLETİŞİM ailesi olarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır

  Düğün, davet, tanıtım, toplantı, seminer, TV programı olmak üzere birçok alanda profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetleri veren , 12 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız 4 yıldır Ramada Plaza OTEL i merkez olmak üzere 3 şubesi ile 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla yerli ve yabancı bir çok etkinliğe kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla kusursuz bir şekilde imza atmanın onurunu yaşamaktadır.

  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  Ramada Plaza Otel  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.  Etiket :  Back To Top