Zakros Hotel Likya

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com
% 5 İNDİRİM

Yatak Kapasitesi :
Manzara Seçenekleri : Deniz

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Online Satış


Zakros Hotel Likya Hakkında

Yunan mitolojisinde "Işıklar Ülkesi" anlamına gelen Zakros, aslında Faralya’nın doğasıyla bir bütünlük kazanmış ve Turkuaz renkteki denizin ışıltılarını, renklerini gözler önüne sererek otelin ismini bulmasına yardımcı olmuştur.

Toplamda 14 ayrı Bungolov dan oluşur.

10 adet Junuior Suit

Uçsuz bucaksız Turkuaz renkli Akdeniz ve Rodos adası  manzaralı,konfor ve lüx ile dizayn edilmiş ,çiçek bahçelerinin içinde ,teraslarındaki hamak ta yıldızlarla uyuyup sabah kuş sesleri uyanabileceğiniz odalarımızdır

1 adet Pasha Superior Suit

Kendine ait özel serinleme havuzunda iki ayrı banyonuzda göz kamaştırıcı manzara eşliginde zakros Hotelin Pashası,

1 adet Sultan Delluxe

Otelimizin 100 metre karelik en büyük odası,çift duşlu devasa banyosu, özel terasında serinleme havuzunda doğal şelalenin sesi ile huzur bulacağınız  tamamı ile tek başına müstakil suitimiz.

1 adet Begonvil Taş Ev

Modern tarzda dizayn edilmiş bağımsız teraslı deniz manzaralı hamaklı taş evimiz.

1 Adet Mai Balayı Odası

Falezlerin üzerinde minimal tarzda dizayn edilmiş  denizin ve çam ormanlarının kokusunu içinizde hissedeceğiniz,kayalara vuran dalga seslerinde hayal dünyasına dalacağınız ,duş alırken güneşin batışına şahit olacağınız Özel balayı süitimiz.

Misafirlerine inanılmaz bir atmosfer sunan  Zakros Hotel Lykia , doğa ve huzurla bütünleşen dekorasyonu ile öne çıkmaktadır. Tüm odaların deniz ve doğa manzaralı özel verandası  ve hamakları vardır .Yemyeşil ormanlarla çevrili izole bir alanda yer alan  Zakros Hotel Lykia’da büyük bir sonsuzluk havuzu bulunmaktadır. Havuz ve odalar, Rodos Adası ve Turkuaz deniz manzarasıyla misafirlerini büyülemektedir.

Kendinizi Maldivlerde hissedeceğiniz etrafı tüllerle çevrilmiş özel anlarınızı paylaşacağınız  localarımız, uzakdoğu dan esinlenerek yapılmış  huzur sessizlik doğanın sesiyle kalacağınız güneşlenme terasları,

Akdenizin mavi sularına kendinizi bırakabileceğiniz  2 ayrı iskelemiz, bu bölgenin doğal şelalesine yüzüp natural suyunda islanıp efsaneye göre dilek tutağınız şelelemiz sizleri bekliyor.


FOTO GALERİ

KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Kızılcakaya Mevkii,Uzunyurt Köyü 48300 Fethiye/Muğla/TürkiyeHarita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top