Titanic Business Kartal

Fiyat Aralığı
150-200 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Manzara Seçenekleri : Şehir

Mekan Tipi : Açık alan düğünler

Otopark Kapasitesi :
Kapalı Alan Düğün Kapasite : 1000 Davetli

Açık Alan Düğün Kapasite : 400 Davetli

Kokteyl Kapasitesi : 1000 kişilik kokteyl

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı


Titanic Business Kartal Hakkında

Marmara Denizi'nin muhteşem manzarası ve adaların seyri doyumsuz güzellikleriyle bezeli Titanic Business Kartal'da yer alan, 1000 kişi kapasiteli Karina Balo Salonu, Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımının yanı sıra, şık ve modern çizgileri ile düğünlerin peri masalına dönüştüğü bir mekan haline geliyor. İsterseniz havuz başında başlayacak bir kokteyl, balo salonunda devam edebiliyor. Sizin zevkinizle dekore edilmiş, seçkilerinizle bezenmiş müzik yelpazesinde, Titanic Business Kartal'ın kusursuz hizmet kalitesi bütünleşiyor.

En iyisini isteyenler için kusursuz hizmet sunan Titanic Business Kartal, Anadolu Yakası'nın en büyük kolonsuz salonu olma özelliğini taşıyan Karina Balo Salonu'nda, 937 m2 alan ve 6.20 m tavan yüksekliği ölçüleri ile kalabalık ve şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Özel fuayesi ile ayrı bir giriş kapısı bulunan, farklı ve şık bir dekorasyona sahip bu salon, 20 m2'lik podyumu ve geniş dans pisti ile özel davetlerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

Karina Balo Salonu, oturmalı yemek kapasitesi 750 kişi, tiyatro düzeninde ve kokteyl davetlerinde ise 1100 kişiye hizmet verebiliyor. Karina dışında toplam 23 adet toplantı salonu bulunan Titanic Business Kartal, 10 kişiden 1100 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza cevap vermekte. Otelde ayrıca yaz aylarında havuz katında 300, bahçede ise 200 kişiye kadar özel davetler de verilebiliyor.


AÇIK ALANLAR

·         Bahçe                 Ziyafet düzeninde:  250 kişi

 Kokteyl düzeninde: 350 kişi

 

·         Açık Havuz         Ziyafet düzeninde: 300 kişi

Kokteyl düzeninde: 400 kişi

KAPALI ALANLAR

·         Karina Balo Salonu       Ziyafet düzeninde: 750 kişi

Kokteyl düzeninde: 1000 kişi

 

·         Savlo Balo Salonu        Ziyafet düzeninde: 340 kişi

Kokteyl düzeninde: 500 kişi


KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Orta Mah. Kaptan-ı Derya Cad. No: 37, Kartal 34880Harita
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top