Sinem Mardi

Fiyat Aralığı
6000 - 10000 TL
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Pazar Günü : Randevu ile

Ek Özellikler :
  • Haute couture
  • Özel Dikim
  • Online Satış


Sinem Mardi Hakkında

1987, İzmir doğumlu olan Sinem Mardi, küçük yaşlardan beri giyime merak duyuyordu. Evinin perdelerinden kendisine gelinlik yaptığında henüz 6 yaşındaydı. Bu merakı sayesinde kendisini kısa süre içerisinde tekstil sektöründe buldu.

İlk olarak Etiler Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi Kadın Giysi Tasarımı Bölümü’nde eğitim aldı ve ardından Ege Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nü 2.likle bitirdi. Eğitim hayatı boyunca büyük firmaların tasarım departmanlarında staj yaptı.

Her zaman iyi bir modacı olmak isteyen ve bunun sadece stilistlik bilgisi ile olmayacağını düşünen Sinem Mardi; modelistlik, dikiş ve pazarlama eğitimleri aldı.

Bir dönem ünlü modacı Cemil İpekçi’nin asistanlığını yaptı ve burada kendisini geliştirme fırsatı buldu. Daha sonra büyük firmalarda baştasarımcı görevini üstlendi.

2009 yılında evlenerek tekrar İzmir’e geri dönen Sinem Mardi, bir süre çalışmalarına ara verdi. Bu dönemde “Moda Gezgini” adı altında moda üzerine blog yazıları yayınladı. Moda tarihi üzerine araştırmalar yaparak, çeşitli üniversitelerde seminerler verdi.

Son olarak eşinin de desteği ile kendi tasarım atölyesini açan Sinem Mardi; burada kişiye özel gelinlik, abiye ve gece kıyafetleri hazırlamaktadır. Bunun yanısıra atölyesinde stilistlik, modelistlik, styling ve haute couture dikiş eğitimi vermektedir.KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Şair Eşref Bulvarı no:49 daire:6 Moralı Apt. Alsancak - İzmirHarita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top