Merrily Alyans

Fiyat Aralığı

GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Pazar Günü : Açık

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Online Satış
  • Özel Şipariş


Merrily Alyans Hakkında
Merrily, kurulduğu ilk günden bugüne mükemmele ulaşmak için çalışıyor. Benzersizliği de tam olarak burada başlıyor. İleri görüşlü ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya modasına yön veren, sınırları aşmış evrensel tasarımlar ortaya çıkıyor. Klasik ve çağdaş izleri bir araya getirerek, eşsiz bir işçilikle hazırladığı tasarımlar, zaman ve trendler arasında muhteşem kombinasyonlar oluşturuyor. Dünya çapında saygı gören sofistike tarzı, bir ömür boyu temennisiyle atılan her adımda, zamansız bir şıklık kavramı yaratıyor.
 
Mükemmeliyetçi felsefesi nedeniyle tüm Merrily alyans koleksiyonlarında, araştırma-geliştirme aşamasından üretime, sunumdan satış sonrası hizmetlere kadar büyük bir titizlik gösteriliyor.
 
Merrily, yaratıcılık tutkusu ve teknolojisiyle kendini yüksek standartlar yaratmaya adamış bir marka olarak, tasarımlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 
Hala alyanslarınızı seçmediyseniz göz atmanız gereken bir yer daha var!
Hayatınızın dönüm noktasında, sevginiz kadar değerli Merrily Alyans sayesinde şıklık ile tanışacaksınız.
 
Tüm dünya kültürlerinde alyans evliliğin en önemli simgesidir. Türkiye’nin yalnızca alyans üreten ilk markası Merrily, üstün hizmet anlayışıyla sizi bekliyor. Her geçen yıl çok hızlı bir şekilde değişen ve çeşitlenen alyans modelleri ile çiftlere onlarca çeşit sunuyor. Alyanslarınızın içlerine eşinizin ismini ve nişan/nikah tarihlerini yazdırarak daha özel bir çift alyans sahibi de olabilirsiniz.
 
Evliliğin en önemli simgesi ve hatırası olarak uzun yıllar kullanılacak olan alyanslar, dikkatli bir şekilde, parmağınıza en uygun ölçüde seçilmelidir. Alyanslar, genelde bayanlarda altın erkeklerde ise gümüş ya da beyaz altın olarak alınmaktadır. Bu alyansların gramları istenilen ağırlığa göre ayarlanabilir. Alyans fiyatlarını belirleyen diğer etken ise üzerindeki işçiliktir. Üzerindeki motifin işleme süresi ve zorluğuna göre fiyatta oynamalar olabilir.

KAMPANYALAR
Merrily Alyans'ta 2016 sonuna kadar yüzde 10 indirim başladı.


İLETİŞİM

Adres:
Kuyumcukent İş Merkezi 1. Kat Turkuaz Sokak No : 492-493 Yenibosna , İstanbul/Türkiye Posta Kodu: 34196Harita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top