Yeşilköy'de Lübnan Tadı...

Yeşilköy'de Lübnan Tadı...


Tarih:10.11.2014 Okunma :4451

Yeşilköy'de açılan Lübnaan Restaurant şahane Lübnan mutfağını,evinizin rahatlığında ve boğazı aratmayacak güzellikte sunuyor.Lübnan mutfağını Yeşilköy İskele’ye taşıyan Lebnaan, en seçici damakları bile kendine aşık edecek lezzetlerine artı olarak farklı atmosferi, enfes deniz manzarası,özel ortamıyla dünden bugüne Lübnan mutfağı, Arap, Türk, Yunan, Ermeni, Hint,Fransız dünyasından etkilerle oluşmuş bir Akdeniz ülkesinin kültürel ve doğal zenginliklerini yansıtıyor. Türk damak tadına yakınlığının yanı sıra, farklı lezzetleri bir araya getirme biçimiyle de hayranlığınızı kazanacak bu mutfağın en belirgin özelliği, baş döndürücü çeşitlilikteki mezeleri. Beyrut’un en usta ve tanınan şeflerinden Ahmad Mansour’un elinden, sizi şimdiye kadar benzerini tatmadığınız, hatta belki ismini bile duymadığınız lezzetler bekliyor.

 

 Ayrıca şuanda LEBNAAN BALIK zengin menüsü ile usta şeflerin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünleri ve birbirinden lezzetli tatlar, günün her saatinde en taze malzemelerle özenle  sizler için hazırlanmaktadır. 

 

Şirket  yemekleriniz ve  kusursuz geçmesini planladığınız tüm özel organizasyonlarınız  için Lebnaan Restaurant sizleri bekliyor. 


VIP Bölümü,sizin değerli misafirleriniz için çok şık tasarlanmış ve misafirlerin son derece rahat etmesi için planlanmış VIP hizmet verilen bir bölümdür.

Back To Top