The Marmara Taksim’den Dünyaevine Girecek Çiftlere Özel Düğün Paketi

The Marmara Taksim’den Dünyaevine Girecek Çiftlere Özel Düğün Paketi


Tarih:29.01.2015 Okunma :4593

The Marmara Taksim’de gerçekleştireceğiniz düğün törenine unutulmayacak bir girişle başlamak ve düğünden önce form tutmak isteyen çiftlere özel hazırlanan düğün paketi, Mayıs 2015 tarihine kadar gelin ve damat adaylarını bekliyor.        The Marmara Taksim, düğün gecenizin o büyülü dakikaları geldiğinde davetlileri zarafetiniz ve stilinizle etkileyerek düğün gecenizi unutulmaz kılmak için özel bir paket hazırladı. Hayatınızın en özel gecesi için hazırlamış bu paketin içerisinde çiftler için bir aylık fitness üyeliği ve düğün töreninizdeki ilk dansınızın kusursuz olması için deneyimli hocalar tarafından verilecek“ilk dans” dersleri yer alıyor.

        The Marmara Taksim Balo Salonu, rüyalarınızın düğününü gerçeğe dönüştürüyor. Deneyimli ekibi ile hafızalardan silinmeyecek bir düğün için gereken her detayı düşünen The Marmara Taksim, ödüllü şeflerin hazırlayacağı özel menü, müzik, ses ve ışık sistemlerine, düğün pastasından mekân süslemeye kadar her adımda misafirlerinin isteklerine göre çözüm üretiyor. Profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor. 

        Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan’ın yorumuyla tasarlanan Balo Salonu’nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan The Marmara Taksim, kış mevsiminin romantik ruhunu düğününüze yansıtarak, hayatınızın en önemli gününe anlam katıyor. 

        Bu unutulmaz gecenin ardından The Marmara Taksim, gelin ve damadı Boğaz manzaralı balayı odasında ağırlıyor. The Marmara Taksim’de en az 150 kişilik düğünleriniz için hazırlanmış bu paket, 60 Euro + KDV’den başlayan fiyatlarla çiftlere sunuluyor.

Back To Top