The Marmara Taksim'de Dünya Evine Giren Çiftlere Unutulmaz Bir Balayı Tatili Hediye

The Marmara Taksim'de Dünya Evine Giren Çiftlere Unutulmaz Bir Balayı Tatili Hediye


Tarih:4.07.2015 Okunma :4487

The Marmara Taksim, dünya evine giren çiftlere özel bir düğün paketi hazırladı. Ekim 2015 - Nisan 2016 tarihleri arasında The Marmara Taksim’in büyülü atmosferinde düğünlerini gerçekleştirecek çiftler, The Marmara Bodrum veya The Marmara Antalya’da 2 gece konaklayarak rüya gibi bir balayı geçireceklerThe Marmara Taksim, rüya şehir İstanbul’un kalbinde yer alan konumu, şık ve büyülü atmosferiyle hayatınızın en önemli yolculuğu olan düğününüzü film karesi tadında yaşamanız için her detayı düşünüyor. The Marmara Taksim’de görkemli bir düğünle dünya evine giren çiftler, mutluluklarını ilan ettikleri düğünlerinin ardından The Marmara Bodrum veya The Marmara Antalya’da 2 gece rüya gibi bir balayı ile hayallerine kavuşacak.

Düğün gecenizde davetlileri zarafetiniz ve stilinizle etkileyerek düğün gecenizi unutulmaz kılmak için etkileyici ve geniş balo salonları, gelin ve damadı mutlu edecek şekilde tasarlanıyor. Karşılama kokteyli, set menü, limitsiz yerli içki ve standart dekorasyon paketi ile birlikte salonun dekorasyonuna zenginlik katan masa örtüsü, dantel kapak, peçete, peçetelik, supla, masa ortası aynası, şamdan, şamdan çiçeği ve nikâh masası gibi detayları da sunuyor.

Yeni baştan tasarlanan görkemli Balo Salonu’nda yemek düzeninde 524, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan The Marmara Taksim, hayatınızın en önemli gününe anlam katıyor.The Marmara Taksim Düğün

Pazar nikâhları paketi

The Marmara Taksim hayatınızın en önemli anlarında yanınızda… The Marmara Taksim’in görkemli düğün paketinin yanı sıra sadelikten ve şıklıktan hoşlanan gelin ve damat adayları için hazırladığı Pazar Nikâhları paketi çiftlerin yüzünü güldürecek.

Pazar günleri The Marmara Taksim’in büyülü atmosferinde gerçekleştireceğiniz en az 80 kişilik nikâh töreniniz, şıklığı ve size özel oluşuyla hafızalardan silinmeyecek. Nikâh sonrası sevdiklerinizle mutluluk ve neşenizi paylaştığınız kokteylde, butik tatlar konuklarınızın damaklarını şenlendirecek. Tarzınızı yansıtacak nikâh pastası ve mekân dekorasyonu, 3 soğuk ve 3 sıcak finger food, DJ ve ses sitemi dâhil kişi başı 120 TL + KDV’den çok şık bir nikah seremonisi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün günü formda olmak isteyen gelin ve damada özel bir aylık hediye fitness üyeliği

Düğün gününde fit ve formda görünerek konuklarını büyülemek isteyen gelin ve damat adayları için bir aylık fitness üyeliği fırsatı da bulunuyor. Tamamen yenilenen The Marmara Taksim Gym, eşsiz deniz manzarasına sahip stüdyoları, alanında uzman eğitmenler ve birçok fitness ekipmanıyla gelin ve damat adaylarının düğün temposunu hiç düşürmeyecek.

Deneyimli ekibi ile hafızalardan silinmeyecek bir düğün için gereken her detayı düşünen The Marmara Taksim, ödüllü şeflerin hazırlayacağı özel menüden müzik, ses ve ışık sistemlerine, düğün pastasından mekân süslemeye kadar her adımda misafirlerinin isteklerine göre çözüm üretiyor, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor.

The Marmara Taksim dugun salon
Back To Top