“sevgililer Günü Rüyası” 1“sevgiden Doğan Sürprizler”2 “sevgi Dolu Sevgililer Günü” 4

“sevgililer Günü Rüyası” 1“sevgiden Doğan Sürprizler”2 “sevgi Dolu Sevgililer Günü” 4


Tarih:23.01.2015 Okunma :4014

İstanbul’un merkezinde, ancak şehir hayatının yarattığı karmaşanın uzağında yer alan Ramada İstanbul Asia Hotel, Sevgililer Günü’ne özel ayrıcalıklarla konuklarını ağırlayacak.Ramada İstanbul Asia Hotel, ‘Sevgililer Günü’nde keyifli bir gece geçirmek isteyen misafirlerine alternatifler sunuyor. Bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenler; özel ‘Sevgililer Günü’yemeğinin ardından deluxe odalarda konaklayabilir, zengin açık büfe kahvaltıyla ertesi güne güzel bir başlangıç yapabilirler.

 

14 Şubat’a özel hazırlanan ‘Romantik Seçenek’ ve ‘Rahatlatıcı Seçenek’ ile misafirlerine farklı seçenekler sunanRamada İstanbul Asia Hotel, usta şefler tarafından hazırlanan geceye özel sunumlarla ikram edilecek mum ışığında romantik bir akşam yemeği ile geceyi taçlandıracak. 

Öte yandan 14 Şubat’ta Ramada İstanbul Asia Hotel’de konaklamayı tercih eden misafirler, ‘Rahatlatıcı Seçenek’ ile SPA merkezinde “klasik tüm vücut masajı”ndan faydalanıp bu özel günüun utulmaz kılabilirler.

Ramada İstanbul Asia Hotel, Anadolu Yakası’nın ilk ve tek Ramada’sı olma özelliğini taşıyor. Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, Capitol AVM ve Anadolu yakasının yeni çekim merkezi olma özelliğini taşıyan Akasya AVM’ ye yakın bir konumda yer alan Ramada İstanbul Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’nın ortasında yer alıyor.

Ramada İstanbul Asia Hotel;  4toplantı salonu, 80 oda, otel içerisinde iki restaurant ve spa merkezi ile hizmet veriyor. Ramada İstanbul Asia Hotel, sanata ve sanatçıya verdiği destekle farklılaşıyor.Bünyesinde 230’a yakın orijinal yağlı boya tabloyu barındıran otel, her ay yapılan sergi organizasyonları ile bir iş oteli olmasının yanı sıra misafirlerini keyifle tasarlanmış ve kapıları sanata açılan özel odalarda ağırlıyor.

 

 

Back To Top