Sanda Spa’dan Evlenecek Çiftler İçin Özel Bakımlar

Sanda Spa’dan Evlenecek Çiftler İçin Özel Bakımlar


Tarih:7.02.2015 Okunma :4261

Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı, “1 saatlik tatil” sloganıyla hizmet veren SANDA SPA, Hillside City Club-İstinye’deki, farklı mimarisinin doğal dokuyla bütünleştiği altıncı ve en büyük şubesinde, evlenme hazırlığı yapan çiftlerin heyecanına ortak oluyor. Gelin ve damat adayları SANDA SPA’nın keyifli ortamında deneyimleyecekleri özel masaj ve bakım alternatifleri ile, evlilik hazırlığının yoğun temposundan uzaklaşma şansını yakalıyor.        SANDA SPA, Hillside City Club-İstinye’deki son şubesinde, “su duvarı”, aromatik yağlardan oluşan büyüleyici kokusu ve değişik mimarisi ile, misafirleri dış dünyadan hızlıca uzaklaştırıyor. Yoğun evlilik hazırlıklarının stresinden uzaklaşmak isteyenlere, şehrin ortasında her zamanki Hillside hizmet kalitesiyle bambaşka bir dünya sunuyor.

        SANDA SPA’da çiftler Balili ve Türk terapistler tarafından zencefil çayıyla karşılanarak uzun ve unutulmaz bir yolculuğa hazırlanıyor. Evlilik hazırlığı yapan gelinler için tasarlanan “Runaway Bride” paketi gelinin tüm misafirlerine kese ve 50 dakikalık Sanda Breaks masaj keyfi, geline de tüm bunların yanında özel bir yüz bakımı deneyimi yaşatıyor. SANDA SPA Gelin Hamamı, stilize edilmiş eski hamam ritüelleri ile nostaljik bir hamam keyfi sunuyor. SANDA SPA, gün ışığı alan Türk Hamamı’nı 3 saat boyunca gelin ve misafirleri için ayırıyor. SANDA SPA’nın maksimum 12 kişilik olan bu hamam paketi 2700 TL olarak fiyatlandırılıyor.

        “Runaway Bride” paketi kapsamında gelin adayı ve misafirler, spa anlayışında duyulara hitap eden yepyeni bir sentez sunan SANDA SPA’nın rahatlatıcı ve yenileyici masaj alternatiflerinden birini seçerek Gelin Hamamı’na hazırlanıyorlar. Örneğin, ılık yağlar ve gül yaprakları kullanılarak uygulanan özel bir masaj deneyimi yaşamak isteyenler Flower Petal masajını tercih edebilirler. 50 dakikalık bu terapide gülün kişiyi rahatlatan etkisinin yanı sıra Ylang Ylang özünün olumsuz duygulardan arındırmaya yardımcı olan özelliği, misafirlerin rahatlamasını ve dinlenmesini sağlıyor. Ardından gelin adaylarına Lemon-Honey Facial yüz bakımı sunuluyor. Lemon-Honey Facial yüz bakımı taze ürünlerle uygulanıp içerdiği doğal özlerle cildinizi canlandırmaya, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Pirinç tozu ve havuçla yapılan peeling’in ardından bal ve limonla uygulanan yüz masajıyla cildin rahatlamasına yardımcı olunuyor ve cilde yayılan enerji hemen fark ediliyor. Bu masajın ardından, salatalık ferahlığını hissedeceğiniz boyun, omuz ve ellere uygulanacak masaj ile cildinizin parlaklık ve canlılık kazanmasına destek olunuyor. Bu paketi tercih eden misafirler, isterlerse sauna, kar çeşmesi, buhar banyosu, hydropool gibi farklı hizmetlerden de faydalanabiliyorlar. Gelin Hamamı’nda, eğlenceli müzikler ve lezzetli ikramlar eşliğindeki mutlu anlar günün hatırası olarak yerini alıyor.

        SANDA SPA’nın daha küçük gruplar için hazırladığı, bir saat süren “Hamam Escape” paketi arkadaşlarıyla unutulmaz bir hamam ve kese keyfinin tadını çıkarmak isteyenler için benzersiz bir alternatif. Bu paket, 1 saatlik size özel hamam kullanımı ve 15 dakika keseden oluşuyor. SANDA SPA’nın, maksimum 8 kişilik olan bu hamam paketi 530 TL olarak fiyatlandırılıyor.

        www.sandaspa.com

SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060 

       

Back To Top