Oleg Cassini’nin Yeni Koleksiyonu, 2016 Trendlerini En Şık Şekilde Yansıtıyor. Göz Alıcı Modeller, Güçlü Renkler, Hareketli Detaylar

Oleg Cassini’nin Yeni Koleksiyonu, 2016 Trendlerini En Şık Şekilde Yansıtıyor. Göz Alıcı Modeller, Güçlü Renkler, Hareketli Detaylar


Tarih:8.12.2015 Okunma :4238

Oleg Cassini, 2016 trendlerini yansıtan yepyeni abiye koleksiyonu ile bizleri yine ışıltılı bir dünyaya davet ediyor. Bu yıl abiye modellerinde, 3 boyutlu pırıltılı işlemeler ve illüzyon etkisi yaratan kumaşlar ile oluşan oyuncu detaylar öne çıkıyor. Her zamankinden daha zengin renk paleti tasarımları tamamlıyor. Özellikle kemer ve tüy detayları dikkat çekiyor. Uzun kesimlerde balık modeller ve geniş etekler ışıltılı işlemelerin gücü ile daha göz alıcı seçenekler sunarken, kısa kesimlerde eğlenceli bir partiden şık bir kokteyle kadar farklı konseptlere uygun modellerin etkisi sürüyor. Klasik ve zengin kesimlerin yanı sıra, minimal çizgiler ve modern desenler de bu yıl daha çok kullanılmaya başlanıyor.OlegCassini, 2016 trendlerini en zarif şekilde yansıtan yepyeni koleksiyonu ile,tarz sahibi kadınları ışıltılı dünyasına davet ediyor. Oleg Cassini’nin 2016koleksiyonu, hareketli, rengarenk, romantik ve şık.

 

Hafif tüller, ışıltılı işlemeler,zarif dekolteler,

2016 koleksiyonundaşifon, dantel ve tülün işlemeler ile 3 boyutlu etki kazandığı, farklıkumaşların bir arada kullanıldığı tasarımlar, illüzyon etkili tül ile oluşturulanzarif dekolteler, doğadan esinlenilmiş çiçek ve art decoya atıfta bulunan ışıltılıişlemeler göze çarpıyor. Eteklerde ve elbise detayında tül kumaş ilezenginleştirilmiş alanlar da sıkça kullanılıyor.

 

Kemer detaylarını sık sık göreceğiz

Bu yılın birdiğer dikkat çekici detayı ise kemerler. Hem elbisenin deseni ve rengi ilebütünleşen hem de bunlarla tezat oluşturan kemerler yıl boyunca sık sıkkarşımıza çıkacak.

 

Klasik kesimler ve modern dokunuşlarbir arada

OlegCassini’nin abiye koleksiyonunda her yaştan ve vücut tipinden kadınınbeğenisine göre yüzlerce model yer alıyor. Kısa abiyeler bu yıl da etkisinisürdürürken, özellikle tasarımlara hareket katan geniş etekler ve balıkkesimler öne çıkıyor. Klasik ve romantik detayların yanı sıra, bu yıl elbiselerdeminimal kesimler ve modern desenler de sık kullanılıyor.

 

Her zamankinden zengin renk paleti

Yeni yılkoleksiyonunun bir özelliği de zengin renk seçeneği sunması. İllüzyondetaylarla birleşerek göz alıcı bir bütünlük arz eden renkler içerisinde hempastel hem de parlak renkler kullanılmış. Payet ve taşlarla zenginleştirilen,dantellerle bütünleşen renkler, her zevke hitap ediyor.

 

Büyüleyici abiyetasarımlarını incelemek, söz, nişan, doğum günü, mezuniyet ya da davetlerde endoğru abiyeyi seçmek için Oleg Cassini’nin Türkiye’deki 7 mağazasını ve online alışverişsitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Oleg Cassini hakkında:

OlegCassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin birnumaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazadasatılmaktadır.

Şuan İstanbul’da Marmara Forum AVM, Cevahir AVM, Mall Of İstanbul ve BağdatCaddesi’nde, Ankara’da Armada AVM’de ve Bursa’da Anatolium AVM’de bulunanmağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tümdünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanıntasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’degeliştirilmektedir.

Müşterilerineen iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinenmarkada; gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelinininihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulmak mümkündür.

 

Oleg Cassini Bağdat Caddesi:  0 216 385 88 99

 

Oleg Cassini Cevahir AVM: 0 212 380 0777

 

Oleg Cassini Mall Of İstanbul AVM:0212 809 05 36

 

Oleg Cassini Marmara Forum AVM: 0212466 61 26

 

Oleg Cassini Ankara Armada AVM: 0 312219 20 15

 

OlegCassini Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi: 0224 261 31 82

 

OlegCassini Samsun Piazza AVM: 0362 290 32 32

 

www.olegcassini.com.tr

 


Back To Top