Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn Da Evlenenenlere Yurtdışı Balayı Hediye

Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn Da Evlenenenlere Yurtdışı Balayı Hediye


Tarih:10.03.2017 Okunma :3441

MÖVENPİCK HOTEL ISTANBUL GOLDEN HORN’DA ROMANTİK VE GÖZ ALICI BİR DÜĞÜNTarihi yarımada manzarasına karşı konumlanan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, yıllarca hafızalardan kazınmayacak bir düğün ve balayı yapmak isteyenler için peri masalı vaat ediyorHayatınızın en özel gününde A’dan Z’ye tüm detayların titizlikle düşünüldüğü, rüya gibi bir manzara, size özel odalar, konuklarınızı mutlu edecek menüler ve çok daha fazlasını sunan Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da düğününüz bir peri masalına dönüşecek. 250 kişi kapasiteli, yüksek tavanlı balo salonunda görkemli bir eğlenceye ev sahipliği yapabilir, Baş Aşçı Ceyhan Aşcıoğlu’nun hazırladığı muhteşem bir menü ile misafirlerinize lezzet şöleni sunabilirsiniz. Kaliteli servis anlayışını düğününüze taşıyacak olan otelin balo salonuna özel bir asansörle erişebiliyorsunuz. İstediğiniz ışıltılar ile dekore edilecek olan salon, kapıdan girdiğiniz ilk anda ayaklarınızı yerden kesecek. Düğün gününüzün kusursuzluğu için tüm detayları düşünen Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn, düğün yapmak isteyen çiftlere iki farklı alternatif sunuyor. Haliç’in muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına seren, 150 kişilik kapasiteye sahip SkydomeRoofLounge’da harika bir kokteyl verebilirsiniz. Otelin düğünlerini balo salonunda yapmak isteyen misafirlerine yönelik ikinci bir teklifi de var. 250 kişiye kadar oturma düzeninde servis verebilen balo salonunda yapılan düğünlerin kokteyli, lobide piyano eşliğinde yapılabiliyor. Her iki teklifte de gecenin prensesi olacak gelinler, kuaförü yüzde 25 indirimli kullanarak, en özel gecelerinin yıldızı olacaklar.Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn, düğün bitiminde size özel hazırladığı balayı süitinde sunduğu leziz ikramlar ile gecenizi daha keyifli bir hale getiriyor. Yepyeni bir sabaha uyanacağınız düğün sonrası CulinArtRestaurant’da kahvaltınızı yapabilir; SerenityWellnessSpa’nın size özel terapi ve masaj hizmetleriyle düğün yorgunluğunu atabilirsiniz.

 

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un yeni evlenecek çiftlere özel sürprizleri bunlarla da bitmiyor.

Düğünlerini Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da gerçekleştirmek isteyen çiftlere bekârlığa veda partisi ve kına gecelerinde % 10 indirim uygulayan otel, evlilik yıldönümlerinde 2 kişilik yıldönümü yemeğini çiftlere hediye ediyor.

Düğün sonrası balayına çıkacak çiftleri de unutmayan Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn, yeni evli çiftler adına Dubai, Paris ya da PhuketMövenpick Hotel & Resorts otellerinden birinde 2 gece 3 gün ücretsiz konaklama imkânı sunuyor.

Ayrıcalıklar bu kadarla da sınırlı değil. Gelin ve Damat otelin en güzel odası olan Golden Horn Suite’te de konaklama imkânına sahip oluyor. Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, düğün rezervasyonunu Mart ayı sonuna kadar yapan çiftlere sürpriz fırsatlar sunuyor. Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, en kısa sürede oteli ziyaret edip, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

 

MövenpickHotels& Resorts hakkında:

MövenpickHotels& Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 83 otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemileri ile uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Chiang Mai (Tayland), Al Khobar (Suudi Arabistan Krallığı) ve Nairobi (Kenya) da dahil olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 20'yi aşkın projesi bulunmaktadır.

Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye öncelik veren MövenpickHotels& Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Merkez ofisi orta İsviçre’de (Baar) bulunan İsviçre kökenli MövenpickHotels& Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi ve eşsiz lezzetleri ile ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla MövenpickHotels& Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir.

Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise KingdomGroup sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.movenpick.com adresini ziyaret ediniz.

 

Back To Top