M Star’da 1 Hafta İçinde Tam 120 Çift Evlendi!

M Star’da 1 Hafta İçinde Tam 120 Çift Evlendi!


Tarih:2.09.2014 Okunma :4222

Türkiye’nin dijital eğlence platformu Joygame’in, popüler oyunlarından biri olan dans oyunu M Star’da oyun içi evlilikler başladı. Yeni bir özellik olarak oyun içine eklenen bu uygulamaya ilgi o kadar yoğun ki 1 hafta içinde tam 120 çift oyun içinde evlendi. Evlilik töreni için alınabilecek en erken tarih ise 2 hafta sonrası.Dans, müzik, arkadaşlık ve modanın tek çatı altında buluştuğu renkli M Star dünyasının sakinleri, artık çiftleriyle oyun içinde evlenebiliyor! Türkiye’nin lider online oyun markası Joygame, popüler oyunlarından M Star’a eklediği yeni bir özellikle birlikte oyun içinde dünya evine girmeyi mümkün kıldı.

Oyuncuların gerçek bir düğün töreni gibi her detayı en ince ayrıntısına kadar organize edebildikleri bu yeni özellikle birlikte oyuncular,evlenmek istedikleri arkadaşlarına alyans ile evlenme teklif edebiliyor.

Gerçek Hayatta da Evlilik Yolundalar

Nikah gün ve saatinin belirlenmesi ve davetiyelerin hazırlanması ardından törenlerini heyecanla beklemeye başlayan oyuncuların,yeni evlilik uygulamasına ilgileri oldukça yoğun. Özelliğin oyuna eklenmesiyle birlikte 1 hafta içinde 120 çiftin evlendiği M Star oyununda, evlilik töreni için alınabilecek en erken tarih ise 2 hafta sonrası.

Dijital ortamda yapılan bu evlilikler gerçek hayata da yansıdı. M Star’da oyun içinde evlenen bir çift gerçek hayatta da söz kesti.

Sadece oyun yayınlamakla kalmayıp, oyun severleri dijital bir platformda 360 derece eğlenceyle donatan Joygame, oyuncuları yeniliklerle müjdelemeye devam edecek.

 Back To Top