Kliksa İle Düğün Alışverişi Artık Çok Kolay!

Kliksa İle Düğün Alışverişi Artık Çok Kolay!


Tarih:4.07.2015 Okunma :3876

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yardımına yetişiyor ve çiftleri evliliğe giden yolda tüm ihtiyaçlarını eksiksiz görme olanağı sunan özel “Evlilik Hazırlığı” sayfasıyla buluşturuyor.Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yardımına yetişiyor ve çiftleri evliliğe giden yolda tüm ihtiyaçlarını eksiksiz görme olanağı sunan özel “Evlilik Hazırlığı” sayfasıyla buluşturuyor. Çiftler, sayfa üzerindeki özel bölümlere tıklayarak, hazırlıklarında hangi aşamada olduklarını, ihtiyaçlarının ve eksikliklerinin neler olduğunu görme şansına sahip oluyor. Evlilik sürecindeki her bir adım ve ihtiyaçlar dikkate alınarak hazırlanan sayfayı ziyaret eden çiftler, ihtiyaçları olan ürünlere uygun fiyat avantajıyla sahip olma şansını da yakalıyor.

Düğün hazırlıklarına yeni bir boyut getiren “Evlilik Hazırlığı” sayfası çiftlere, elektrikli ev aletlerinden mutfak ve ev gereçlerine, beyaz eşyadan ev tekstiline, TV ve görüntü sistemlerinden altın, takı ve mücevhere kadar birçok ürüne tek elden ulaşma imkânı sağlarken, 9 aya varan taksit olanağı da sunuyor. 

Kliksa Hakkında

Sabancı Holding’in iştiraki Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin internet sitesi olarak 2012 yılında kurulan kliksa.com, sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla ve Sabancı güvencesiyle tüketicilerine sunuyor. Kliksa; televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, spor ve outdoor, anne, bebek ve oyuncak, oto aksesuarları, züccaciye ve ev düzeni, saat, gözlük ve aksesuar gibi kategorilerde 250 bini aşkın ürünü bünyesinde bulunduruyor. Ürünlerine her gün yenilerini ekleyen ve ürünlerini kullanıcılarına hızlı şekilde ulaşmasını hedefleyen kliksa.com, tüketicilerine her güne özel kampanyalar ve 9 aya varan taksit seçenekleri sunuyor. Daha detaylı bilgi için _www.kliksa.com adresi ziyaret edilebilir.

Back To Top