Kalamış Koyu’nda Aşk Kaçamağı

Kalamış Koyu’nda Aşk Kaçamağı


Tarih:12.01.2016 Okunma :3673

Sevgililer Günü’nde AŞK’ın ateşi Kalamış Koyu’nda yanacak. Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Otelin ödüllü şefi Mehmet Yalçınkaya ise konuklarına Yunan Tanrılarının yaratılış hikâyelerinden ilham alarak hazırladığı eşsiz menüler sunacak.Lüks ve konforun buluştuğu Anadolu yakasının en prestijli otellerinin başında gelen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgililerin kalp atışlarının en hızlı attığı yer olacak. Kalamış Koyu’nun ışıltılı marina manzarasına karşı Ouzo Roof Restaurant, çiftlere loş ışıklar altında 14 Şubat özel konsepti ile eşsiz bir gece sunacak. Grek müziğinin sevilen ismi YORGO’nun sahne alacağı gecede havada romantizm rüzgarları esecek.


Yunan Tanrılarını kıskandıracak menü

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in deneyimli şefi Mehmet Yalçınkaya, Sevgililer Günü özel konsepti için yunan mitolojisindeki tanrı ve tanrıçaların ilham olarak özel bir menü geliştirdi. Altın yaprakları ile kaplanmış çilek sunumu ile karşılanacak misafirlere Afrodit, Eros, Sentinus, Hymenalos ve Phantaso tanrılarının adını özel olarak hazırlanan menüler sunulacak. Deneyimli şefin geceye özel ana yemek tercihi ise trüf mantarı esans ile tatlandırılmış demi glace sos eşliğinde,ızgara sebze buketinin renklendireceği tournedos servis edilecek.


Romantik bir gün geçirmeniz için her şey düşünüldü

Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin buluşma adresi OUZO Roof Restaurant’ta 14 Şubat paketinin kişi başı 250 TL. Kalamış Koyu’na karşı huzurlu bir uykunun keyfini çıkartmak isteyen ziyaretçiler Sevgililer Günü’ne özel konaklama paketlerinden de yararlanabilecek. Çift kişilik konaklama, Ouzo Roof Restaurant’ta Sevgililer Günü özel yemeği ve odaya getirilen özel kahvaltı paketinin gecelik fiyatı 135 EURO’dan başlıyor.


Şehir merkezinde tatilin keyfini çıkarın

Sevgililer Günü’nü adeta şehirden uzaklaşmadan tatile dönüştürmek isteyen romantik çiftler ise tercihi ise Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in ayrıcalıklarla dolu diğer konaklama paketi olacak. Özel süitlerde aromalı çift terapi masajlarında rahatlarken odalarında çikolata ile kaplanmış meyveler ve şampanya karşılayacaklar.Romantik öğelerle süslenen konaklama paketini gecelik fiyatı ise kişi başı 120 EURO’dan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Rezervasyon yaptırmak için gecikmeyin!

Size ve sevgilinize eşsiz deneyimle yaşatacak ve yalnızca 13 ve 14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak ayrıcalıklardan yararlanmak için Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’i aramak yeterli.

 

Back To Top