Grand Hyatt’ta Aşk Başkadır…

Grand Hyatt’ta Aşk Başkadır…


Tarih:12.01.2016 Okunma :4405

Şehrin merkezindeki Taksim’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, aşkın en tatlı halinin yaşandığı, romantizmin doruğa çıktığı 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için 5 yıldızlı alternatifler sunuyor. Sevgilinizle birlikte “yılın en romantik gününü” Grand Hyatt Istanbul ayrıcalığı ile unutulmaz hale getirebilirsiniz.Grand Hyatt Istanbul,Sevgililer Günü’nü sevgilisiyle unutulmaz kılmak isteyenler için, romantik parçalardan oluşan canlı piyano performansı eşliğinde İtalyan Executive Şef Fabio Brambilla tarafından hazırlanan “Sevgililer Günü Menüsü” sunuyor.


Grand Hyatt İstanbul’un bünyesinde yer alan 34 Restoran’da sunulan 5 aşamalı, welcome kokteylin de dahil olduğu Sevgililer Günü menüsünün fiyatı 185 TL.

 

Aşkınızı Gaia Spa’da taçlandırın

Grand Hyatt İstanbul’un bünyesinde yer alan Gaia Spa’da, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sevgilinizle sizi çok özel anlar bekliyor. Ruh ve beden üzerinde etki yaratmayı hedefleyen Gaia Spa, masajların yanı sıra cilt bakımlarıyla da zinde bir görünüme kavuşmanız için seçenekler sunuyor.


Sevgilinizle birlikte Gaia Spa’da alacağınız tüm masajlarda size özel sunulan yüzde 14 indirim ile aşkınızı yeniden canlandırabilirsiniz.
Back To Top