Favori’nin İncili Setleri Tüm Gelinlere, Tüm Gelinliklere Yakışıyor

Favori’nin İncili Setleri Tüm Gelinlere, Tüm Gelinliklere Yakışıyor


Tarih:28.05.2015 Okunma :5604

Favori, düğün hazırlıkları yapan gelinlere özenle hazırlanmış tasarımlar sunmaya devam ediyor. Doğanın mucizesi inciyi altınla birleştiren Favori’nin incili setleri, zarafeti ve sadeliği yeni bir boyuta taşıyor.Düğün takıları, kadınların en özel günleriolan düğünlerinde, gelinliklerini ve görünüşlerini tamamlayan son dokunuştur. Takımodasına yön veren Favori, her geline, her gelinliğe yakışan incili takıları yenibir tasarım anlayışıyla gelinlerin beğenisine sunuyor. İncinin sadeliği ve kusursuzluğu,Favori’nin ince düşünülmüş tasarımlarıyla birleşince, inci binlerce yıldırolduğu gibi düğün günlerinde de kadınların zarafetini tamamlıyor. 

 

Kolye, yüzük ve küpeden oluşanFavori’nin incili setleri; mükemmel ve kusursuz görünürken, doğallık vesadelikten de vazgeçemeyen gelinlerin ilk tercihleri olacak. Günlük kullanımiçin de uygun olan inci; stil sahibi kadınların her kombininde düğün anılarınıtazeleyecek.

 

Avrupa’nınen büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eseriniandıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSEstandartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan veTürkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkinürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

 

Favori’nin, incili setlerine sahip olmak için Favori mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

www.favori.com

 

 

Ürün fiyatları:

 

İncili Set _ 1:  1735 TL

 

İncili Set _ 2:  1808 TL

 

İncili Set _ 3:  1214 TL

 

İncili Set _ 4:  1735 TLTüm Alyans Modellerimizi İnceleyin
Back To Top