Ev Temizliğinde En İyi Sonuç

Ev Temizliğinde En İyi Sonuç


Tarih:14.08.2014 Okunma :3900

Evinizin düzenli olmasının yollarından biri de anlık temizlik. Kablosuz süpürgeler ise günlük temizlikte kadınların en büyük yardımcısı. De’Longhi’nin yepyeni Colombina kablosuz süpürgesi, kolay kullanımıyla her daim elinizin altında!Özellikleyoğun iş temposunda çalışan kadınlar için ev temizliğine vakit ayırmak çok zor.Haftada bir gün elektrikli süpürge ile temizlik yapmak yerine, günlüktemizliğinizi kısa zamanda ve kolaylıkla yapmaya ne dersiniz? De’Longhi Colombinakablosuz süpürge ile artık bu çok kolay.

 

De’Longhiher şeyi mümkün olduğunca hızlı ve pratik yapmak isteyen kadınlar içingeliştirdiği Colombina kablosuz süpürgesi ile kadınların ev temizliğinde yeniyardımcısı oluyor. De’Longhi’nin Colombina kablosuz süpürgesi, şarj ünitesi,hafifliği ve lithum-ion batarya teknolojisi ile hızlı ve kolay temizlik imkanısunuyor. De’Longhi Colombina şarjlı süpürge, yenilikçi fırça tasarımı, 38derece pivot açısı ile kolay manevra kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca seçim mandalısayesinde fırça kıllarının mekanik hareketini kullanma ve tüm yüzeylerde kolaytemizlik yapma olanağı sunuyor.

 

Daha Güçlü, Daha UzunÖmürlü, Daha Hafif

Kablosuz teknolojisi ilehayatınıza büyük kolaylık getiren Colombina kablosuz süpürge, 32 volt gücü ilepiyasada en güçlü şarj edilebilir elektrikli süpürge olma özelliğine sahip.De’Longhi Colombina kablosuz süpürge, en gelişmiş batarya teknolojisilithum-ion batarya ile daha uzun kullanım ömrü ve üst düzey performanssağlıyor. Aynı zamanda 2,7 kg ile sınıfının en hafif süpürgesi Colombina, hafifliğiylekullanım kolaylığı sunuyor.

 

Sizde ev temizliğinde pratiklikten yanaysanız De’Longhi Colombina kablosuz süpürgetam size göre!


De’Longhi ürünlerine; Hepsiburada.com,Mediamarkt, Teknosa, Bimeks, Metro, Migros, Bauhaus, Esse, Evkur, Koçtaş, Real,Kipa’nın tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

De’Longhi Colombina Kablosuz Süpürge içintavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 649,9 TL

Back To Top