Eşsiz Bir Sahil Düğünü İçin..‘palmalife Bodrum Resort & Spa’

Eşsiz Bir Sahil Düğünü İçin..‘palmalife Bodrum Resort & Spa’


Tarih:19.02.2015 Okunma :5887

Bodrum Yalıkavak Gökçebel mevkiinde yeşil ve mavinin kesiştiği benzersiz doğa manzarası ile en üst seviyede sunulan konfor ve kaliteli hizmetleri bir arada bulabileceğiniz Palmalife Bodrum Resort & Spa; sadece yeni evlenecek çiftler için değil, aynı zamanda misafirleri için de eşsiz bir adres..        Palmalife Bodrum Resort & Spa; muhteşem doğası, engin deniz manzarası, tropik ağaçları, sahile inen yamaçta göz alıcı bitki örtüsü, beyaz kumda uzun uzun sahili ve tüm bu güzellikleri görebilecek şekilde düğün davetleri de düşünülerek konumlandırılmış deck alanları ile çiftler için hayatlarının bu en özel gününü benzersiz kılıyor.

        Düğün daveti ve balayı için aynı destinasyonu seçen çiftler için vazgeçilmez olan Palmalife Bodrum Resort &Spa; baş başa kalmak isteyen çiftler için gün boyu çeşitli alternatifler sunarken, mutluluklarına ortak olacak olan misafirlerini de unutmuyor. Sunset Restaurant’ın seçkin menusu, zarif dekorasyonu; soğuk sıcak içecekler eşliğinde sohbet etme ve dinlenme imkanı sunan lounge bölümünün sofistike atmosferi ister gün batımı ya da gün içerisinde aile büyükleri ve diğer misafirler için keyifli saatler vadediyor. Palmalife Bodrum Resort & Spa çiftlerin düğün organizasyonunu üstlenirken, onlara sadece mutluluklarını doyasıya yaşamak kalıyor.

        Her mevsim ılık bir esintinin eşlik ettiği eşsiz bir doğaya sahip olan Palmalife Bodrum Resort & Spa; bölgeyle uyumlu mimarisi, konaklama ve sunulan hizmetlerde sağlanan maksimum düzeydeki lüks ve konfor arayışı ile kusursuz bir düğün daveti için çiftlerin ihtiyacı olabilecek her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.

        Bodrum Yalıkavak’ın cennet köşesi Gökçebel mevkiindeki Palmalife Bodrum Resort & Spa’da ömür boyu hatıralarda kalacak kusursuz bir düğün için otelin alternatif paketlerine göz atmanızda fayda var.

 Düğün Paketleri

         Royal Düğün Paketi’nde gelin ve damat için; bu özel günü hafızalardan silinmeyecek şekilde zenginleştirmek ve gün içerisine yaymak hedef alınıyor. Düğün günü romantik bir kahvaltı ardından, düğün sahibi çifte köpük masajlı signiture hamam & kese uygulaması, ardından ESPA cilt bakımı, tercih ettikleri ESPA masajı uygulanıyor. Düğün daveti sonrasında da kendileri için özel hazırlanan odalarına bırakılan ikramlarla kendilerini daha da özel hissetmeleri sağlanıyor.

         Romance Düğün Paketi’nde gelin ve damadın düğün günü plajda baş başa romantik bir gün geçirmesinden yola çıkılmış. Romantik bir kahvaltı ardından, gelin ve damat adayı; Palmabeach’in palmiyelerle bezeli eşsiz beyaz kumsalı üzerinde cabanada 15 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında Balili terapistler tarafından eş zamanlı olarak arzu ettikleri masajı gün boyu alma ayrıcalığına sahip olabiliyor ve bu özel günü daha da keyifli, hatırda kalıcı hale getirebiliyorlar. Beyaz kumları ve berrak denizi tropik adaların sıcak esintisini aratmazken, daha enerjik genç çiftler veya hareketi seven konukları için su sporları ile gün boyu eğlenceli vakit geçirebilecekleri pek çok seçenek de sunuluyor.

        Palmalife Bodrum Resort & Spa’da yıldönümleri geçirmek isteyen çiftler de unutulmadı. Bu özel mekanda yıldönümlerini kutlamak isteyen çiftlere konaklama ve spa uygulamalarında  %20 indirim olanağı sunuluyor.

 

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: T +90 252 396 60 50

W  E  info@palmaliferesort.com

Gökçebel Mahallesi, Kızılburun Caddesi No:1, Yalıkavak, 48990 Bodrum, Muğla / Türkiye

 

 

 

 

 


Back To Top