En Eğlenceli Bekarlığa Veda The Marmara Bodrum Ve Antalya Da

En Eğlenceli Bekarlığa Veda The Marmara Bodrum Ve Antalya Da


Tarih:17.10.2015 Okunma :4885

The Marmara Bodrum ve Antalya otelleri, mutluluğa bir ömür 'Evet' demeden önce bekarlığa eğlenceli ve keyifli veda etmek isteyenler için özel konaklama paketleri sunuyor. Gelin ve damat adayları için The Marmara Bodrum'un terasından dekorasyonuna, ambiyansıyla hayran bırakan ayrıcalıklı süitlerinde eğlence dolu bir parti veya her iki otel için de özel olarak kapatılan hamamda geleneksel bir eğlence sunuluyor.Son dönemde evlenecek genç çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen 'Bekarlığa Veda' partileri The Marmara Bodrum ve Antalya'da çok özel yaşanıyor. 'Evet' demeden önce bekar geçen son günü sevdikleriyle eğlenceli bir şekilde kutlamak isteyen gelin ve damat adayları The Marmara Bodrum ve Antalya'nın sunduğu ayrıcalıklı hizmet ve ilgi ile şımartılıyor.

The Marmara Antalya Spa Masaj


The Marmara Bodrum'da havalimanından lüks araçla transferle başlayan özel tatil, düğün hazırlığının yorgunluğunu unutturacak bir masajla devam ediyor. Deluxe odada iki kişilik konaklama için geçerli olan paket, KDV ve kahvaltı dahil gecelik 320 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

The Marmara Antalya Superior


The Marmara Antalya'nın tüm gün yapılan taze meyve ve içecek ikramları, Spa servislerinde %15 indirim ve otelden geç çıkış imkanı gibi ayrıcalıklar sunan paketi ise Superior deniz manzaralı odalarada çift kişilik konaklama için KDV ve kahvaltı dahil 239 Avro'dan başlayan fiyatlarla gelin ve damat adaylarını bekliyor.

The Marmara Antalya Palm


En eğlenceli bekarlığa veda partisi The Marmara Bodrum'un suitinde yaşanıyor

The Marmara Antalya Spa

The Marmara Bodrum'un eşsiz manzara ve özel terasları ile unutulmaz partilere ev sahipliği yapan, büyüleyici süitleri gelin ve damat adaylarını eğlenceli bir geceye davet ediyor. 4 saat boyunca limitsiz alkollü ve alkolsüz içecek, 3 çeşit sıcak, 3 çeşit soğuk kanepe, krudite ve çerez ikramlarının sunulacağı “süit partisi” 800 Avro olarak fiyatlandırılıyor; süit odada gerçekleşecek parti için ses sistemi The Marmara Bodrum tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor. Süiti hayalindeki konsepte göre dekore ettirmek isteyen gelin ve damat adayları otelin iş ortaklarına yönlendirilebiliyor. The Marmara Bodrum'un “süit partisi” en az 6 kişilik gruplar için organize ediliyor.

The Marmara Antalya Room


Hamamda bekarlığa geleneksel veda

The Marmara Bodrum Bekarlığa Veda partisinde 'gelin hamamı' keyfini yaşamak isteyenler için özel olarak kapatılacak hamamda konsepte uygun meyve, çerez, krudite ve içecek ikramlarıyla geleneksel bir eğlence sunuluyor. Akşam 22:00'de başlayan 2 saatlik partide, gelin adayı ve yakınlarına yalnızca hamam değil sauna ve buhar odası da özel olarak tahsis ediliyor ve 15 dakikalık kese&köpük masajı ücretsiz olarak sunuluyor. En az 6 kişilik gruplar için organize edilen “gelin hamamı” partisi 300 Avro fiyatla sunuluyor. Hamamı hayalindeki konsepte göre dekore ettirmek isteyen gelin adayları otelin iş ortaklarına yönlendirilebiliyor.

The Marmara Antalya Hamam


Keyifli bekarlığa veda eğlencesinde gelin hamamının öne çıktığı The Marmara Antalya, gelin adayı ve sevdikleri için özel olarak kapatılan hamamda aperatif yiyecek ve içecek ikramında bulunuyor. Akşam 21:00’de başlayan 2 saatlik parti, 200 Avro ilave bedel ile zenne veya dansöz gösterisi ile de renklenebiliyor. The Marmara Antalya’nın “gelin hamamı” partileri en az 10, en fazla 25 kişi için geçerli.


Back To Top