doubletree By Hilton Malatya, Toplantı Ve Kongre Salonlarıyla Davetlere Hazır

doubletree By Hilton Malatya, Toplantı Ve Kongre Salonlarıyla Davetlere Hazır


Tarih:26.08.2014 Okunma :5321

DoubleTree by Hilton Malatya, toplantı salonları, modern iş merkezi ve balo salonu ile her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor.Malatya’nın merkezinde ve Malatya Park AVM’nin hemen yanı başında bulunanDoubleTree by Hilton Malatya, seçkin servisi ve zengin mönü seçenekleriyletoplantı ve konferans salonlarında üst düzey hizmet veriyor.

 

Otel, biri üç bölümü ayrılabilen 120 m²’lik,diğeri ise iki eşit bölüme ayrılabilen 72 m²’lik iki büyük ve modern toplantısalonu ile iş buluşmalarının en tercih edilen adresi oluyor. Ayrıca sonteknolojiyle donatılmış bir iş merkezinde ve geniş fuaye alanında katılımcılaraher türlü konfor sunuluyor. DoubleTree by Hilton Malatya’nın 18. katındakişehir manzarasına hakim ve teras bağlantılı board şeklindeki toplantı salonuise gerçekten görülmeye değer.

 

DoubleTree by Hilton Malatya 202 konforlu odasının yanı sıra üç eşit bölüme ayrılabilen 825 m²’likbalo salonu ve 189 araçlık kapalı otoparkı ile konuklarının her türlü toplantıgereksinimine cevap veriyor. DoubleTree by Hilton Malatya’dadavetlilere özel ayrı bir girişi olan Hitit Balo Salonu’nda lansmantoplantılarından, motivasyon etkinliklerine, kurumsal toplantılardan çok özelkutlama ve parti organizasyonlarına imza atabilirsiniz.

 

Hilton HHonors üyesiolan etkinlik düzenleyicileri otelde düzenledikleri etkinlikler karşılığındaEvent Bonus Puanı kazanarak bu puanlarını havayolu miline çevirerek uçak biletialabilir ya da Etkinlik Kredisine çevirerek bir sonraki organizasyonlarındakullanabilirler. Ayrıca otelde konaklayacak Hilton HHonors üyesi misafirler deyine bu konaklamalarından HHonors Puanı kazanarak ücretsiz konaklama ve uçakbileti gibi fırsatlarla dolu bir dünyanın tadını çıkarabilecekler.   

  

DoubleTreeby Hilton Hakkında

Yaklaşık 6 kıta ve 32 ülkenin tatil yörelerinde ve metropollerindekigeçiş bölgelerinde bulunan 370 lüks oteliyle hızla gelişen, global bir otelzinciridir.  Otel müşterilerimiz, takım üyelerimiz ve hizmet etmektengurur duyduğumuz misafirlerimiz için yaptığımız en küçük şeylerbile DoubleTree by Hilton olarak ileriye yönelik deneyimleryaratmamıza sebep olur. Konukseverliğimiz otele varışınızın ardından sıcakçikolata parçacıklı cookieler ile başlıyor; ödüllü Hilton HHonorskonuk bağlılığı programı, kaliteli servisi, misafirlerine yaşattığı hoşluklarve 45,000’i aşkın takım üyesinin yaşattığı sıcaklık ile CARE kültür geleneğiile devam ediyor. 


Hilton Worldwide Hakkında

HiltonWorldwide, konaklama sektörünü lüksten tam servise, resorttan kapsamlı suitkonaklamasına ve tam odaklı servis otellerine kadar genişleten lider birkonaklama şirketidir. Hilton Worldwide, kendini 95 yıldır sıradışı misafirdeneyimleri yaşatma geleneğini devam ettirmeye adamıştır. Şirketinportfolyosunda onbir tane birinci sınıf marka vardır. Bu birinci sınıfmarkaların içinde Hilton Hotels& Resorts, Waldorf Astoria Hotels&Resorts, Conrad Hotels& Resorts, Curio - ACollection by Hilton,  DoubleTree by Hilton, EmbassySuites Hotels,Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites byHilton ve Hilton Grand Vacations gibi 92 ülke ve bölgedeki 685,000’i aşkınoda, 4.100’i aşkın managed, bayii, owned, kiralık oteller ve devremülkaraziler vardır. Şirket aynı zamanda ödüllü bir müşteri sadakatprogramı olan Hilton HHonors®’ı da yönetiyor. 

 

 

 

 

 

Back To Top