De’longhı’den Yepyeni Ürün Colombına Kablosuz Süpürge

De’longhı’den Yepyeni Ürün Colombına Kablosuz Süpürge


Tarih:14.08.2014 Okunma :4037

Evinizin düzenli olmasının yollarından biri de anlık temizlik. Kablosuz süpürgeler ise günlük temizlikte kadınların en büyük yardımcısı. De’Longhi’nin yepyeni Colombina kablosuz süpürgesi, kolay kullanımıyla her daim elinizin altında!Özellikle yoğun iş temposunda çalışan kadınlar için ev temizliğine vakit ayırmak çok zor.Haftada bir gün elektrikli süpürge ile temizlik yapmak yerine, günlük temizliğinizi kısa zamanda ve kolaylıkla yapmaya ne dersiniz? De’Longhi Colombina kablosuz süpürge ile artık bu çok kolay.

 

De’Longhiher şeyi mümkün olduğunca hızlı ve pratik yapmak isteyen kadınlar için geliştirdiği Colombina kablosuz süpürgesi ile kadınların ev temizliğinde yeni yardımcısı oluyor. De’Longhi’nin Colombina kablosuz süpürgesi, şarj ünitesi,hafifliği ve lithum-ion batarya teknolojisi ile hızlı ve kolay temizlik imkanı sunuyor. De’Longhi Colombina şarjlı süpürge, yenilikçi fırça tasarımı, 38 derece pivot açısı ile kolay manevra kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca seçim mandalı sayesinde fırça kıllarının mekanik hareketini kullanma ve tüm yüzeylerde kolay temizlik yapma olanağı sunuyor.

 

Daha Güçlü, Daha UzunÖmürlü, Daha Hafif

Kablosuz teknolojisi ile hayatınıza büyük kolaylık getiren Colombina kablosuz süpürge, 32 volt gücü ile piyasada en güçlü şarj edilebilir elektrikli süpürge olma özelliğine sahip.De’Longhi Colombina kablosuz süpürge, en gelişmiş batarya teknolojisi lithum-ion batarya ile daha uzun kullanım ömrü ve üst düzey performans sağlıyor. Aynı zamanda 2,7 kg ile sınıfının en hafif süpürgesi Colombina, hafifliğiyle kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Sizde ev temizliğinde pratiklikten yanaysanız De’Longhi Colombina kablosuz süpürgetam size göre!


De’Longhi ürünlerine; Hepsiburada.com,Mediamarkt, Teknosa, Bimeks, Metro, Migros, Bauhaus, Esse, Evkur, Koçtaş, Real,Kipa’nın tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

De’Longhi Colombina Kablosuz Süpürge içintavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 649,9 TL

Back To Top