Balayı Çiftlerinin Gözdesi Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa

Balayı Çiftlerinin Gözdesi Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa


Tarih:20.03.2019 Okunma :2629

Kıbrıs Karpaz Yarımadası’nın eşsiz sahilinde, el değmemiş altın kumsal’a parelel olarak dizayn edilen Nuh’un Gemisi Deluxe & Spa, geniş yeşil alanları, yüzme havuzları, aquaparkı, spa merkezi ve enfes lezzetler sunan restoranları ile balayında bir akdeniz resitali yaşamak isteyen çiftlerin vazgeçilmezi.Bir Akdeniz Resitali

Kıbrıs Karpaz Yarımadası’nın eşsiz sahilinde, el değmemişaltın kumsal’a parelel olarak dizayn edilen Nuh’un Gemisi Deluxe & Spa,geniş yeşil alanları, yüzme havuzları, aquaparkı, spa merkezi ve enfeslezzetler sunan restoranları ile balayında bir akdeniz resitali yaşamak isteyençiftlerin vazgeçilmezi.

Sonsuz ManzarayıKucaklayan Odalar

Nuh’un Gemisi Efsanesinden ilham alınarak dizayn edilenotel, bir efsaneyi modern çizgiler ile yaşamanız için tasarlandı. Geniş veferah odaları, panoramik deniz manzarası ve Balayı çiftlerine özel odadekorasyonu sizleri bekliyor.

Yeşil, Mavi ve Eğlence BirArada

Ada'nın en geniş bahçe ve peyzajına sahip Nuh'un Gemisi'ndegünün her anı dolu dolu. Gün boyu süren animasyonlar, spor aktiviteleri, plajpartileri, aquapark,  canlı  müzik eşliğinde Sun & Sun Barve  English Pub, denizin ortasına uzanan Fener Disco Bar gün boyu eğlencenintadını çıkaracak çiftler için sadece birkaç alternatif.

Karina Spa’da ZamanıUnutun

Balayı çiftlerine özel masaj seçenekleri ile Karina SpaMerkezi, Altın kumsalınüzerinde açık havada, deniz ile iç içe masaj keyfi için Karina Beach Spa ve tamdonanımlı Fitnes Merkezi tatilinize keyifli dokunuşlar yapmak için birebir.

Her Yemek Bir Ziyafet

Nuh’un Gemisi’nde her yemek bir ziyafet. Türk ve DünyaMutfaklarının birbirinden seçkin lezzetleri, açık büfenin en güzelsunumları, terasta akdeniz manzarası eşliğinde ala carte restaurant , özeldekore edilmiş konsept  barlar ve cafeler  hergünü şölen tadındageçirmenizi sağlayacak.

Back To Top