SAMSUN EVLENİYORUZ FUARI 2017

SAMSUN EVLENİYORUZ FUARI 2017


Tarih:21.12.2016 Okunma :1494

Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı%100 İndirim


Samsun Evleniyoruz Fuarı 2017, Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı olarak ziyaretçilerle Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacaktır.

9-12 Şubat 2017 tarihlerinde yapılacak bu fuar iki ana temadan oluşmuştur. İlk tema; düğün organizasyonları yapan kuruluşlar, düğün salonları, oteller, restaurantlar, fotoğraf stüdyoları, davetiye nikah şekeri firmaları, çiçekçiler, kuaför ve güzellik salonları, ses-ışık organizasyonu,  takı-mücevher,  gelinlik ve damatlık firmaları olmak üzere her türlü evlilik hazırlıkları alt başlıklarından oluşan genel düğün organizasyonuyla alakalı bir temadır.

Diğer salonda ki tema ise mobilya, beyaz eşya, zücaciye, mutfak banyo ekipmanları, halı ve dekorasyon ürünleri aynı zamanda emlakçılar ve gayrimenkul satışı yapan firmalar gibi her türlü gayrimenkul ile ilgili stant açan firmalar olacaktır. Evlenecek çiftlere, evini ve tüm iç dekorasyonunu hazırlayacak çiftlere her türlü imkan, a dan z ye bu salonda sunulacaktır.

Back To Top