Hılton Dalaman Golf Resort & Spa

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Hılton Dalaman Golf Resort & Spa Hakkında

  HILTON DALAMAN GOLF RESORT & SPA
  BÜYÜLÜ DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYOR


  Türkiye’nin ilk Hilton Worldwide Resort Oteli Hilton Dalaman, doğal güzellikleri ve kültürel tarihi ile dünyanın sayılı tatil beldeleri arasında yer alan Sarıgerme beldesinin büyülü dünyasında sezona tekrar merhaba diyor.

  Mart ayında kapılarını açan Hilton Dalaman Golf Resort & Spa, her mevsim ılıman iklime sahip Sarıgerme ile uyumlu özel mimarisi, çarpıcı dekorasyonu, dünya mutfaklarının tadılabileceği restoranları, barları ve şehrin tüm stresinden arındırıan spası ile kış atmosferinden sıyrılmak isteyen konuklarını bekliyor. Geçtiğimiz yıl açılan Hilton Dalaman Golf Resort&Spa, sunduğu kaliteli hizmet ve eşsiz tatil anlayışı ile bu yıl da misafirlerini unutamayacakları bir rüya vaat ediyor.
  Anadolu medeniyetlerinin izlerini taşıyan modern mimarisini Sarıgerme dağları ve Dalaman çayı ile buluşturan Hilton Dalaman, misafirlerine farklı dünyalarda konaklama imkanı sunuyor. Deniz, dağ ve nehir manzaralı 410 odadan oluşan resort, 3000m²’lik Elysion SPA’sı, birbirine bağlı yüzme havuzları, özel A la carte restoranları ve barları ile misafirlerini bu özel dünyayı deneyimlemeleri için davet ediyor.
  ŞEHİRDEN KAÇIŞ MARTTA BAŞLIYOR
  Dalaman Havaalanı’ndan 15 kilometre uzaklıkta yer alan Hilton Dalaman Golf Resort & Spa’ya ulaşım hem yerli hem de yabancı turistler için çok kolay. Londra, Moskova, Berlin, Münih, Kiev, Amsterdam gibi şehirlerden direkt uçuş bulunan Dalaman Havaalanı’na İstanbul’dan günlük uçak seferleri tüm yıl boyunca yapılıyor.

  Hilton Dalaman Golf Resort&Spa, Dalaman Çayı ile Ege’nin turkuaz denizinin buluştuğu Sarıgermenin eşsiz iklimi ile Mart ayında rüya gibi bir tatil arayanları bekliyor. Huzur, lezzet ve keyif için şehirden kaçışa ne dersiniz?


  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:
  Sarıgerme Turizm Merkezi PO :11  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

  Back To Top