Tesettür Gelinlik Modelleri

Kadınların kendilerini en özel hissettikleri günlerin başında düğünleri gelir. Düğün gününde en güzel olmak ise onların en doğal hakkı… Tesettür gelinlik modelleri son yıllarda çeşitliliğini oldukça arttırdı. Ünlü modacıların elinden çıkan tesettür gelinlik modelleri, birçok farklı kumaştan, değişik tasarımlarla üretiliyor.

Büyük yanlışlardan biri ise tesettüre uygun olan gelinliklerin çeşitliliğinin az olduğudur. Fakat kolaylıkla istediğiniz bir modeli kendi tarzınıza uygun şekilde diktirebilir veya bir gelinlikçiden satın alabilirsiniz. Tesettür gelinlik modelleri arasından tercih yaparken dikkat etmeniz gereken en büyük detay ise vücudunuzu tanımaktır. Vücudunuzu iyi bir şekilde tanır ve ona uygun olan modeli tercih ederseniz, düğün gününüzde kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Provalarınıza Gitmeyi Unutmayın!

Gelinlik provaları, düğün günü için hayati önem taşır. Son gün son dakika gelinliğinizi görmeye kalkarsanız başınıza birkaç aksilik gelebilir. Vermiş olduğunuz 1 kilo bile gelinliğin modelini farklı hale getirebilir veya dikilen bir alanı beğenmeyebilirsiniz. Tesettür gelinlik modelleri arasından neyi beğenirseniz beğenin, provalarınıza gitmeyi ihmal etmeyin. Böylelikle düğününüzü sağlama alın ve rahatça gününüzün keyfini çıkartın.

Makyajınızı Deneyin Ve Gelinliğinizle Tamamlayın

Tesettür gelinlikleri için tasarlanan çok özel duvak ve türban modelleri mevcut. Bunların yanı sıra, yapacağınız makyaj da gelinliğinizi bütünleyecektir. Örneğin kalın bir kumaş ve ağır taşların olduğu bir gelinliğe daha ağır bir makyaj tercih edebilirsiniz fakat daha vintage bir gelinlik seçip eteklerinizi uçuş uçuş bir kumaştan yaptırdıysanız soft renkler yüzünüzü daha canlı tutacaktır.

Düğünlerin kurtarıcı makyajı toprak tonları olsa da size yakışanı en iyi siz bilirsiniz. Kendi isteklerinizi kuaförünüze anlatın ve düğünden önce mutlaka bu makyajları en az bir kere deneyerek istediğiniz görüntüyü elde edene kadar devam edin. Hayalinizdeki düğünü yaşayarak yıllar boyu ‘’İyi ki!’’ dediğiniz anılar biriktirin.Serap Sezgin Moda EviSerap Sezgin Moda Evi

% 5 İNDİRİM
Pronovias GelinlikPronovias Gelinlik

% 5 İNDİRİM
Serap Sezgin Moda EviSerap Sezgin Moda Evi

% 5 İNDİRİM
Pınar Haute CouturePınar Haute Couture

% 15 İNDİRİM
Monalisa Moda EviMonalisa Moda Evi

% 10 İNDİRİM
Özlem DemirbaşÖzlem Demirbaş

% 15 İNDİRİM
Aydın GöynüAydın Göynü

% 10 İNDİRİM
Dai Gelinlik WeddingDai Gelinlik Wedding

% 5 İNDİRİM
Kristina KristinKristina Kristin

İndirim yapılmıyor
Pınar Haute CouturePınar Haute Couture

% 15 İNDİRİM
Paris Moda EviParis Moda Evi

% 20 İNDİRİM
İğne İplik Modaİğne İplik Moda

% 15 İNDİRİM
Özgül ModaÖzgül Moda

% 10 İNDİRİM
ElegantiaElegantia

% 5 İNDİRİM
Dai Gelinlik WeddingDai Gelinlik Wedding

% 5 İNDİRİM
Gülten Moda EviGülten Moda Evi

% 15 İNDİRİM
Gold ModaGold Moda

% 10 İNDİRİM


Gelin Damat Dergisi 2017

Tüm BayilerdeBack To Top