FineArt Film&Medya

Fiyat Aralığı
3000-7000
GelinDamat.com
% 5 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Açık Hava Çekimi
  • Stüdyo Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık
  • Davetli Çekimi


FineArt Film&Medya Hakkında
Merhaba, ben Uğur Ersöz. Fotoğrafçılık sektörüne başladığım ilk yıldan bu yana kendisi sürekli olarak geliştirmeye ve fotoğrafçılığa dair sürekli olarak yeni şeyler öğrenmeye adadım. Bu istekli ve bitmek tükenmek bilmeyen ilgi alâkam sayesinde şu anda Fine Art Film&Medya firma ismi altında sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyorum.

Fotoğrafçılık keyifli olduğu kadar bir o kadar da yoğun bir meslek. Severek yaptığınız sürece zaman ile bu yoğunluk da keyif verici bir hâl alıyor. Özellik ile gelin ve damat adaylarının o tatlı heyecanları ve tatlı telaşlarına şahitlik etmek, onlarla heyecanlanıp onlarla gülmek, işimizin en keyif veren kısmını oluşturuyor.

Evlilik seremonisi içerisinde planladığınız her davet ve etkinlikte size seve seve eşlik ediyor, bu özel kutlamalarınızı ölümsüz olabilmesi adına fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktarmaya çalışıyorum. Nişan, düğün tarihinizi ilân edeceğiniz save the date çekimi, düğün gününüzün sabahından başlayarak tüm hazırlık sürecinizi içine alan ve tabi düğün görüntülerinizin de yer bulduğu düğün belgeseli ve düğün hikâyeniz gibi pek çok çekim için hizmet sunabiliyorum.

İşinde oldukça profesyonel biri olduğumu söyleyebilirim. Öyle ki film festivallerinde kazandığım ödüller dâhi var. İşimdeki profesyonelliğim sayesinde size düğün çekimleriniz için film karesi kalitesinde çekimler ortaya çıkarabiliyorum.

Manisa Salihli ve İzmir düğün fotoğrafçısı olarak sadece Bölgede ya da sadece ülke sınırlarımız içerisinde hizmet vermiyorum. Dünyanın her bir noktasına uçarak hayal ettiğiniz o eşsiz düğün çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorum.

Siz de güneşin tatlı tatlı battığı gün batımında ya da yüzünü bize göstermeye başladığı gün doğumunda, hatta dolunayın ihtişamlı görünümü altında, gelinliğiniz ve
damatlığınız ile salındığınız romantik fotoğraf karelerinin sahibi olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bana ulaşabilirsiniz. Bana sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak ulaşabilir, ücretsiz şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:Harita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top