Esra & Fatih Kirtiş Belgesel Fotoğrafçılığı

Fiyat Aralığı
GelinDamat.com

Ek Özellikler :


  Esra & Fatih Kirtiş Belgesel Fotoğrafçılığı Hakkında
  Biz, Esra ve Fatih, karı – koca takım halinde çalışan iki düğün fotoğrafçısıyız. Uzun bir süre seyahat gemilerinde çalışıp dünyayı dolaştık, dünyanın birçok ülkesinde çiftlerin, ailelerin, gençlerin, çocukların ve kalabalık grupların fotoğraflarını hem stüdyomuzda hem de dış mekânlarda çekerek portfolyolarımızı genişlettik. Aynı zamanda farklı ülkelerden değişik fotoğrafçılarla çalışarak Yeni Dünya Görüşü kazandık ki bunun da bizi farklı kıldığına inanıyoruz.

  Evlenmemizin ardından ancak 2 yıl sonra düğünümüzü yapan bizler; o çok özel günün öneminin fazlasıyla farkındayız. İşte bu nedenle “İşimiz hikâyenizi, hikâyemiz gibi anlatmak” anlayışıyla şimdi de İstanbul’da çalışmalarımıza devam ediyoruz…

  Yaptığımız işin kısaca tanımı ‘Belgesel Fotoğrafçılığı’. Dilenirse Kına gecesinden başlamak üzere bir çiftin evlenirken yaşadığı tüm aşamaları kare kare fotoğraflıyoruz. Öyle ki bütün bir gün Gelin ile Damadın yanında gölge gibi olup dakika dakika tüm detayları kimi zaman doğaçlama kimi zaman da kurgulayarak çekiyoruz. Örneğin Gelin ile beraber Esra kuaföre gidiyor, makyajı, saçı yapılırken çekmeye başlıyor, sonra Fatih, Damat’la erkek kuaföründen çıkıp arabayı süsletip Gelin’i alıyor. Bu aşamaya kadar olan kısım tamamen doğaçlama gelişiyor. Daha sonra nikahın ya da düğünün saatine bağlı olarak gün içinde belirlediğimiz yaklaşık 1,5 - 2 saatlik bir zaman diliminde baş başa konsept çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çekilecek mekan hava koşullarına ve çiftin tercihine göre sahil, eski veya tarihi bir mekan olabileceği gibi, park bahçeler hatta tren garları bile olabiliyor ama hiç bir çekim için stüdyoya girmiyoruz. Konsept çekimlerinin ardından çifte nikah ya da düğün salonuna kadar eşlik ediyoruz. Salona ilk giriş anından ilk dansa, davetlilerle tebrikleşme sürecinden pasta kesimine kadar tüm akşam çekimlere devam ediyoruz.

  İşimiz sadece fotoğrafçılık gibi gözükse de aslında gelinin nedimesi damadın da sağdıcı oluyor, bu heyecanlı ama aynı zamanda da stresli günde onları yalnız bırakmıyoruz.

  FOTO GALERİ

  KAMPANYALAR


  İLETİŞİM

  Adres:  Harita
  Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.  Etiket :  Back To Top