Aura Fotoğraf

Fiyat Aralığı
1000-1500
GelinDamat.com
% 10 İNDİRİM

Ek Özellikler :
  • Kredi Kartı
  • Açık Hava Çekimi
  • Stüdyo Çekimi
  • Belgesel Fotoğrafcılık
  • Davetli Çekimi


Aura Fotoğraf Hakkında
Aura Fotoğrafçılık, uzun yıllar önce Tolga Arslan tarafından faaliyete açıldı. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaya başlamadan önce profesyonelleşmek için pek çok eğitime de katıldık. En değerli ânlarınız için profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekip kurduk. Kısa zamanda çekimini gerçekleştirdiğimiz çiftlerimizle de birlikte kalabalık bir aile olduk. Genç ve dinamik ekibimizle beğeninizi kazanırken her zaman nitelikli, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunduk. 

Biz çalışmalarımıza ilk önce analog makinelerle başlasak da zamanla karanlık odadan çıkarak daha büyük prodüksiyonlara imza attık. Çünkü gelişen ve yenilenen teknolojiden yararlanmaya başladık. Fotoğraf kimyasalları yerine; hava çekimleri, lightroom, photoshop gibi konularda da uzmanlaştık. Bu sayede düğün fotoğrafçılığında modaya uyum sağlayarak çiftlerimizin hayallerini dış mekân çekimleriyle taçlandırdık. Şimdi ise sıra sizde! Save the date düğün hikâyesi, klip çekimleri, trash day ve pek çok konsept çekim için hazır mısınız? 

İsteklerinize göre yaptığımız planlamalarla düğün öncesi ilk çekimlere başlıyoruz. Doğanın içerisinde yaptığımız dış mekân çekimlerinde güzelliğinizi en doğru ışığı kullanarak ortaya çıkarıyoruz. Fotoğraf çekmek yalnızca deklanşöre basmak değil, doğal ışığı kullanmak ve teninize uygun renklerle dikkat çekmenizi sağlamak da önemli. Seçtiğiniz mekânın ışığı ve güzelliği ise konseptinizi tamamlayan bir faktör. Bu yüzden Çanakkale dış mekân çekimleri için önceden gidiyor ve gün batımı öncesi en doğru saatleri belirliyoruz… Bozcaada, Gökçeada ve eşsiz koylarda çekimler yapıyoruz… Stüdyo çekimlerinizi de gerçekleştiriyor, standardın dışında çalışmalar yapıyoruz. 

Evlilik süreci boyunca yanınızda olan Aura Fotoğrafçılık tüm belgelerinizi yaklaşık bir haftada teslim ediyor. Orijinal kopyaları dijital platformlarda teslim ediyor, istediğiniz kareleri; tablo, albüm, büyük ebatlarda fotoğraf baskıları, polaroid baskı olarak hazırlıyoruz. Bu arada videolarınızın montajlı halleriyle hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. 

Siz de Çanakkale düğün fotoğrafçıları arasında, Aura Fotoğrafçılık ailesini tercih ediyorsanız; iletişime geçmek için bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz bilgileri kullanabilirsiniz.

FOTO GALERİ

KAMPANYALAR


İLETİŞİM

Adres:
Barbaros mh. Troya Cad. No:52/aHarita

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
Fiyat , bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Back To Top